Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év feletti, tényleg érdekes...

20 év feletti, tényleg érdekes és értelmes lányok, csak úgy bármiről beszélni/vitázni/filozofálni Skype-on?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék, viszont rakás dologban kimondottan lányok véleménye érdekelne. Az sem árt, ha jól tudsz érvelni.


Mindegy mikor. Ha egy hét/hónap múlva látjátok ezt a kiírást, akkor is nyugodtan küldjetek itt levélben azonosítót.


26/F


2014. máj. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy várható volt, egy lány se ir ide, mivel egyikben sem lelhető fel az értelem leghalványabb szikrája se sajnos
2014. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban nem jött még üzenet, de nem is telt el sok idő a kérdés kiírása óta.

Értelmes, épkézláb mondatokra is képes lányok pedig vannak azért az oldalon. :-)


Arányát nézve valóban kevesebben vannak, de ahogy a válaszokat szoktam olvasni, fiúk/férfiak közt legalább annyi az egyszerű ember. Ez van.

2014. máj. 3. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es! Itt szerintem nem az értelem hiánya miatt nem írtak a kérdezőnek, hanem mert skype-olni akar. Ez az oldal anonim, tehát valószínűleg nem akarnak csak úgy bárkinek személyes információkat kiadni. Én sem tenném, hiába ha beszélgetni bármennyire szeretek, attól még nem adom meg az adataim.

Kérdező, próbáld meg itt az oldalon üzenetekben elkezdeni a társalgást, utána ha mindketten úgy gondoljátok, akkor mehet egymás felvétele. Szerintem így könnyebb volna.

21/l

2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!