Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik a szórakozóhelyen reményeket keltenek a férfiakban, aztán később kiderül házasok, vagy komoly párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, nem csak velem, baráti körömben is, az alábbi, tipikus eseményhez hasonló eset:

Péntek este, Ötkert, szemrevaló hölgy vonaglik előttem, szemébe nézek, rám mosolyog. Pia letesz, én odalépek... nyitó szöveg, tánc. A tánc összesimulós, egyre erotikusabb és intenzívebb, vágy fokozódik, ez esetben "majdnem csók" (máskor rendes csók is simán megesik). Beszélgetünk, és egy idő után kiderül: házas.


Engem ez több okból is frusztrál! Egyrészt, milyen nő az ilyen? Másrészt, már pont nem az egy éjszakás kaland miatt mentem le, tartalmasabbra vágyom (28F) de így az estéből egy órát rászántam, felb.szott a dolog, ez után más nőkkel már alig volt kedvem foglalkozni, így attól az esélytől is elestem, hogy közös céllal rendelkező nővel jöjjek össze...



2014. máj. 3. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Tehát akkor először tánc, csók, csak utána a beszélgetés, de Te tartalmasabbra vágysz...
2014. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közben is beszélgettünk, de feleslegesnek tartottam, ilyen hosszan, és részletesen leírni a történetet. :P
2014. máj. 3. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Talán neked nem kellene többet várnod egy tánctól vagy mosolytól, annál ami. Ha randi után derülne ki a dolog akkor megérteném felháborodásod, így nem.
2014. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért buliban akarsz barátnõt keresni? Ribikkel van tele.
2014. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdésre kérdéssel válaszolsz! Ha tudsz jobbat, én szívesen fogadom a tanácsot!
2014. máj. 3. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Leírhatjuk a véleményünket, de az mit segít a problémádon? Te attól még ugyanúgy azon a szórakozóhelyeken akarsz ismerkedni, kiválasztod azt a nőt, akire a legjobban feláll a farkad, és rádmosolyog, majd jön a tánc, csók, és végül kiderül, hogy ri_banc...

28 évesen tényleg ennyi eszed van?

2014. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nos, voltam nőként ilyen helyzetben, lehet ítélkezni, de amikor otthon a párunk levegőnek néz, akkor bizony nagyon jól tud esni egy kis flört, egy kis megerősítés, hogy ne érezzük magunkat antinőnek. És igen, utólag tisztában vagyok azzal, hogy nem ez a helyes megoldás, de akkor, abban a helyzetben nem ismertem fel, hanem idegenektől vártam a pozitív megerősítéseimet.

Tegye mindenki szívére a kezét, és gondolja végig, hogy mindig helyesen cselekedett-e, amikor megoldhatatlannak tűnő szituációban volt... nekem végül szakember segített felismerni a hibás mintázatokat és változtatni az életemen, de utólag visszanézve akkori önmagamra tudom, hogy nem láttam át reálisan a helyzetem. Lehet, hogy elítélendő a viselkedés, de egy iszonytató kétségbeesés áll mögötte.

Szóval én nem tudok elítélően nyilatkozni, inkább sajnálom őket.


Érdemes megnézni ezt, 11.28-tól 12.45-ig:

http://www.youtube.com/watch?v=p7MBTj9wqYA

2014. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csak a mellét nézd meg, de a gyűrűsujját is!
2014. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi is erre jutottunk, hogy valamiféle megerősítésre vágynak, ill. felmérik, kellenek-e még a fasziknak.
2014. máj. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!