Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy chatoldalon egy lány már...

Egy chatoldalon egy lány már egy jó ideje hintáztat arról, hogy ki is ő valójában. Evidens, hogy amit most állít az kamu de nem tudom, hogy tudnám rávenni, hogy legyen őszinte. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én kivételesen totál őszinte voltam vele, gondolván ha rendesen előadom, hogy mekkora luser vagyok akkor talán kevésbé érzi majd gáznak, hogy elmesélje ki is ő valójában. Elég rég beszélünk napi szinten de ötletem sincs mivel tudnám rávenni, hogy ne kamuzzon.
2014. ápr. 9. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod rávenni? Már tudod, hogy ki ő valójában: egy hazug. Ennél többet minek akarsz tudni? Meg akarsz ismerni valakit, aki annyira se méltat téged, hogy őszinte legyen? :)
2014. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem értelek. Ha tudod róla, hogy folyamatosan hazudik, akkor miért beszélgetsz még mindig vele.
2014. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se értem mit akarsz tőle? Hazugságra alapozni a kapcsolatot nem jó ötlet.
2014. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok kapcsolatot vele, eleve a nagy távolság miatt. (ez tuti, hogy nem hazugság, mert "lenyomoztam")


De szeretek vele beszélgetni és elég sok időt szánt ő is ezekre a beszélgetésekre és meghallgatta a problémáim és emiatt érzem úgy, hogy talán neki is lenne mit mesélni amit én szívesen meghallgatnék. Nekem mindenképp segített, hogy beszélhettem olyan dolgokról amiket másoknak nem mondtam el.

2014. ápr. 9. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy lányt rávenni, h legyen őszinte? Mission impossible.
2014. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!