Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Anonim interjúhoz lenne...

Anonim interjúhoz lenne szükségem 2 személyre,10 és 18 év között. Vannak itt vállalkozó szelleműek?

Figyelt kérdés

Az interjú maga holnap délután 6 óra után lenne, ha nektek megfelel. Mindenképp jó lenne valamiféle chates felületen (chat.hu esetleg (?) rég nem jártam ott) megoldani. Egyetemi feladat. Nem tudtam, hogy az "emberek" kategóriába tegyem, vagy ide, de itt is van egy ismerkedés rész, s ezt jóval többen nézik, főleg ebben a korosztályban.


Lehetőleg egy általános iskolás felsős és egy középiskolás/gimis tanulóra lenne szükségem. Az interjú teljesen névtelenül folyik, még a megyére sem fogok rákérdezni, ahol laksz/laktok. A beszélgetés maga kb 10-15 perc, max fél óra alatt lezajlana.


Előny, ha nem vagy átlagos. (Nagyon jó/nagyon rossz tanuló, visszahúzódó/hiperaktív, előnyös/hátrányos anyagi vagy mentális helyzetű vagy) Persze mindenki jelentkezésének örülök! Előre is köszi :)


Azonban minden jelentkezőt (ha lesz jelentkező) szépen megkérnék arra, hogy a kérdésekre lehetőleg igazat válaszoljon. Ha nem tud, vagy nem akar, azt nyugodtan megmondhatja és ugrunk. Nem lesznek szexuális jellegű kérdések.



2014. máj. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
és a pénzt hol küldöd?
2014. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benne vagyok :D 15/f közepes tanuló visszahúzódó és hiperaktív között mozgok :D
2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem talán érdekelne.


18/F, gimnazista

2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
melegek is írhatnak?
2014. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem számítottam rá, hogy rögtön ennyi jelentkező lesz! Nagyon örülök, kedvesek vagytok :) Mindenkinek küldeni fogok privátot! Sajnos most dolgom van, de megpróbálok legkésőbb este 10-ig visszaérni! Köszi a türelmet :)


Kedves első: Csekkel, hitelkártyával lehet fizetni, vagy csak kp-t fogadsz el? :)


Bárki írhat, aki 10-18 éves korosztályon belül van. Igen, melegek is. :) No ahogy látom gimis/szakközepes jelentkezőből van bőven! Remélem, hogy jönni fog egy bátor általános iskolás felső osztályos is :)


Köszönöm még egyszer! Mindenkinek írni fogok privátot! Egyébként maga az interjú valószínűleg holnap este (18:30 után) esne meg, akinek megfelelő. No most megyek, megpróbálok mihamarabb hazaérni! Utána írok mindenkinek személyesen!

2014. máj. 5. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Énis,ha nem gond.:)

13/L

2014. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is, én is, én is!!!
2014. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!