Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt a gyakorikérdéseken miért...

Itt a gyakorikérdéseken miért nincs egy olyan 18-23 közötti helyes pasi se, akinek barátnője sincs? 18/L

Figyelt kérdés
Sok ember szerint szép vagyok,ismerkednék akàr itt is,de eddig mimdig csak ronda pasik voltak.Persze jò fejek voltak,de nekem a külső is fontos,mint,ahogy az emberek 98%-nak.Szòval jò lenne,ha lenne jelentkező,de olyan,aki jòl is néz ki,és nagy előny ha hűséges típus. :P
2014. máj. 6. 04:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
15 VAGYOK. Hát rád is férne a tanulás. Amúgy is ki vagy te, hogy megmond nekem, hogy mit csináljak?
2014. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, kíváncsivá tettél.
2014. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim válasza:
100%

Na idefigyelj kisfiam! Azt hiszed Te vagy itt a Schumaher? Elmondom neked a nagy igazságot. Azért nem találsz magadnak helyes pénzes és ráadásul hűséges barátot, mert csak egyetlen helyes csávó él a földön aki ezeknek a kritériumoknak megfelel. Mégpedig az nem más mint Smith ügynök a mátrixból kisapám. Szóval keresd meg és sz*pd le hátha morfeusz féltékeny lesz óóóóóóóóóóóóóóó. Üdv: Smith ügynök

u.i.: szeretem snidlinges kenőmájjal töltött pulykával csapkodni a combom miközben rád gondolok. na puszika ;)

2014. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne,csak saját jól felfogott érdekében messzire elkerüli az ilyen felszínes hülye libákat.


17:18 - ott a pont. Zöld pacsit kaptál!

2014. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

nekem is jöhet kép! hol laksz amúgy?


21f

2014. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
Valakinek kuldott kepet a szepsegkiralyno?xd
2014. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
#66: Jáá. Átlagos külsejű tinip.csha, cifra maskarába bújtatva. Ahogy valaki írta egy másik kérdésnél, amolyan falusi szépség.
2014. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 Költőnő? ***** válasza:

Vhogy sejtettem h nem kicsit van elszállva magától...

Nemhiába mondják, hogy a stílus maga az ember.

2014. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim válasza:
Szerintem nem is szép ráadásul.. Nem mondom hogy ronda, de azért nála százszor szebb lányoknak nincs ennyi önbizalma mint neki
2014. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:

Miattatok nem lesz kevesebb drágàim...amùgy meg akkor pofázz valamelyik utolsòk közötti kommentelő,ha te pasiban/csajban jobban nézel ki nálam!Addig meg csak savanyù a szőlő!;)

Na puszi! :* :P

2014. máj. 13. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!