Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt a gyakorikérdéseken miért...

Itt a gyakorikérdéseken miért nincs egy olyan 18-23 közötti helyes pasi se, akinek barátnője sincs? 18/L

Figyelt kérdés
Sok ember szerint szép vagyok,ismerkednék akàr itt is,de eddig mimdig csak ronda pasik voltak.Persze jò fejek voltak,de nekem a külső is fontos,mint,ahogy az emberek 98%-nak.Szòval jò lenne,ha lenne jelentkező,de olyan,aki jòl is néz ki,és nagy előny ha hűséges típus. :P
2014. máj. 6. 04:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
#67,69:Fogadjunk a felhasználòneveteket nem mernétek vállalni...szòval nem is ìrok vissza senkinek...bàrki is ìr.Aki akarna velem ismerkedni,az köszönje ennek a két f.a.sz.nak. ;)
2014. máj. 13. 19:33
 72/76 anonim ***** válasza:
Kedveském, tán fáj az igazság?
2014. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy nem ismersz "kedveském",kb leszarom itt mit ìrogattok össze,mikor valòjàban nem is ismertek...szerencsére. ;)
2014. máj. 14. 14:54
 74/76 anonim ***** válasza:
Ha ennyire leszarod a véleményünket, minek tettél fel kérdést? Úgyis csak a saját kis igazságod létezik, ifjú Göbbels módjára addig mantrázod magadnak amíg elhiszed...
2014. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
Nem magamról kértem véleményt,mert úgysem tudtok objektívat írni,mert ahhoz legalább egyszer élőben kellene beszélnetek velem előítéletek nélkül.A kérdésem az volt,hogy itt miért nincsenek a fentebb említett fiúk,és,ha vannak,akkor ismerkednének-e.Ha igen,akkor pedig írhatott nekem,aki akart.Aki meg nem akar,az nem ír...ennyi.
2014. máj. 16. 01:27
 76/76 A kérdező kommentje:
Viszont lezárom a témát,már unalmas.Akárki ír ide,nem válaszolok.Már el sem fogom olvasni.Sziasztok!
2014. máj. 16. 01:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!