Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik, de...

Van egy lány aki tetszik, de van egypár hátráltató tényező. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1. Nem merek odaállni elé és elmondani, hogy mit érzek

2. Az Osztálytársam

3. 9-edikes vagyok és új osztály és nemtom h érdeklem -e egyáltalán



2014. máj. 6. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell felni. Elobb legyel a baratja s aztan a szerelme... Beszelj vele nyugodtan. Lehet h o is igy van veled. Csak nem mer lepni.

Ha latja rajtad h nem felsz akkor lehet ebbol kapcsolat is.. ;)

2014. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal ne kezdj soha. Soha.
2014. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

En az osztalytarsammal anno jartam. Csak szakitas utan ugy kb egy honapig vokt rossz. Aztan ujra baratok lettunk.

Ez toletek is fugg. Nem mindig rossz dolog.

2014. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz
2014. máj. 6. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 1. szabály, hogy osztálytárssal ne. Aztán lehet pár év múlva rácáfolok. Sok sikert azért neked.
2014. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Ameddig nem mész oda,addig lehet,hogy csak egy ember vagy neki a tömegből.Lehet,hogy érdekelnéd,de vannak olyan emberek,akik nem adnak annyira a külsőre és nem tudják elvonatkoztatni a belsőt tőle.Én is ilyen vagyok.Találkoztam már gyönyörű nővel,de annyira taszított a viselkedése és a személyisége,hogy soha többet nem kerestem.

Szóval tetszhetsz neki,ha megismer.

A lényeg,hogy ne félj tőle!

23/F

2014. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából az osztálytárssal járásban nem azzal van a nagyobb gondom, h ha összejön és utána szétmegyünk akkor minden nap látom, hanem h ráunhatunk egymásra. Olyan ez mint valami kaja amit szeretsz és éjjel nappal azt eszed egy idő után már nem kívánod.
2014. máj. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!