Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

A kérdés

Van egy lány aki tetszik, de van egypár hátráltató tényező. Mit tegyek? Bővebben lent.

1. Nem merek odaállni elé és elmondani, hogy mit érzek

2. Az Osztálytársam

3. 9-edikes vagyok és új osztály és nemtom h érdeklem -e egyáltalán

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, ismerkedés

2014. máj. 6. 09:00  Privát üzenet  

A válaszok

Nem kell felni. Elobb legyel a baratja s aztan a szerelme... Beszelj vele nyugodtan. Lehet h o is igy van veled. Csak nem mer lepni.

Ha latja rajtad h nem felsz akkor lehet ebbol kapcsolat is.. ;)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. máj. 6. 09:04 Privát üzenet
Osztálytárssal ne kezdj soha. Soha.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2014. máj. 6. 09:12 Privát üzenet

Elso vagyok.

En az osztalytarsammal anno jartam. Csak szakitas utan ugy kb egy honapig vokt rossz. Aztan ujra baratok lettunk.

Ez toletek is fugg. Nem mindig rossz dolog.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2014. máj. 6. 09:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kössz

# 4/7Időpont 2014. máj. 6. 09:33 Privát üzenet
Nálam 1. szabály, hogy osztálytárssal ne. Aztán lehet pár év múlva rácáfolok. Sok sikert azért neked.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2014. máj. 6. 09:42 Privát üzenet
Dávid,aki nem Dávid nevű felhasználó válasza:

Ameddig nem mész oda,addig lehet,hogy csak egy ember vagy neki a tömegből.Lehet,hogy érdekelnéd,de vannak olyan emberek,akik nem adnak annyira a külsőre és nem tudják elvonatkoztatni a belsőt tőle.Én is ilyen vagyok.Találkoztam már gyönyörű nővel,de annyira taszított a viselkedése és a személyisége,hogy soha többet nem kerestem.

Szóval tetszhetsz neki,ha megismer.

A lényeg,hogy ne félj tőle!

23/F

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2014. máj. 6. 10:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából az osztálytárssal járásban nem azzal van a nagyobb gondom, h ha összejön és utána szétmegyünk akkor minden nap látom, hanem h ráunhatunk egymásra. Olyan ez mint valami kaja amit szeretsz és éjjel nappal azt eszed egy idő után már nem kívánod.

# 7/7Időpont 2014. máj. 6. 11:52 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, bírjátok állni egy ismeretlen csajnak a tekintetét, ha tetszik nektek? Vagy elfordultok?
Fiúk, miért van az hogy a fiú aki tetszik azt mutatja hogy tetszem neki de nem lép?
Mit csináljak? Tetszik egy srác, én is neki, nagyon. Nem biztos, de lehet valamivel elbátortalanítottam, vagy nem tudom…Lehet önmagában nem biztos. A kérdés az lenne, hogy most mi tévő legyek?
Van egy fiú, aki tetszik, de van barátnője. De mégis lehet, hogy tetszek neki? Tegnap találkoztunk és beszélgetünk.
Mekkora a valószínűsége annak, hogy egy 20-25 közötti srác szexuálisan fantáziál egy kolléganőjéről, aki kicsit tetszik neki, azonban már elmúlt 30 éves. A korkülönbség nem...
Mit tegyek, ha tetszik egy lány az osztályomban, de van egy pár tényező ami ellenezné ezt a kapcsolatot?

Kérdések a Szerelem, szex rovatbólKérdések az Ismerkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!