Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Női jelzések nem egyértelműek?

Női jelzések nem egyértelműek?

Figyelt kérdés

A női jelzések,már nem jelentenek nekem támpontot.főleg,hogy ugyanazok a jelek már jelentették az én tapasztalatomban sokszor az ellentétét is.

Pontosabban most egy boltos lányról van szó,akivel már összeismerkedtem,de még csak olyan eladó-vevő szinten.Én voltam kedves:Szövegeltem,de nem estem túlzásba.

3-4 alkalom után volt,mikor mosolygott:egy két szót váltottunk,de van mikor olyan "hivatalos".Nem értem egészen a dolgot,de nekem ezek a jelek nem voltam egyértelmüek.Kérdéseimre mindig válaszolt néha hozzá is tett egy két szavat,néha mosollyal,de ő sosem kérdezett semmit.Ez nekem még nem egyértelmű jelzés.

Ti mit gondoltok?!


28/F



2014. máj. 6. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy napról napra változik az emberek hangulata->a reakciója is. Többször is adott neked pozitív jeleket ezek alapján, de ő a munkáját végzi ott, ne várd hogy kikezdjen veled/egyből a nyakadba ugorjon, mert nem teheti meg. Legközelebb ha mész a boltba, kérd hogy a blokkra írjon rá egy plusz számot is, mondjuk a telefonszámát :)

Veszteni valód nincs, ki kell hogy szolgáljon legközelebb is.. de ki tudja, hátha összejön valami.

2014. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


Nem vártam,hogy a nyakamba ugorjon,csak azt modom,hogy nem egyértelmüek a jelek,mert akkor én színt vallanák,ha a jelek egyértelmüek lennének.És azt sem tudom már,hogy csak a kiszolgálás miatt kedves valamilyen szintig.Mert még én nem kezdtem el vele kommunikálni,addig egy mosoly sem volt az arcán,-amiről megint nem tudom,hogy igazi e vagy sem.

2014. máj. 6. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, hogy a te "jelzéseid" ugyanúgy nem egyértelműek neki. Könnyen lehet, hogy ő sem tudja, hogy komolyabban érdeklődsz iránta, vagy alapból ilyen a természeted, és mással is kedves és közvetlen vagy, simán csak nem egy mufurc vevő.


De az is lehet, hogy nem igazán kölcsönös részéről a szimpátia és a vonzalom, vagy van párkapcsolata.


Nekem azért nem tűnik jó ötletnek ott a boltban nyíltan "színt vallani". Persze attól is függ, hogy pontosan mit értesz ezalatt.

2014. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3


Hát asszem inkább hagynom kéne ezt!

2014. máj. 6. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem gondolnám, hogy "hagynod kéne", amíg nem egyértelmű a dolog. Szerintem próbálhatnál vele többet beszélgetni, ha adódik rá lehetőség, esetleg egy idő után tényleg elkérhetnéd a telefonszámát, és az már azért sokat mond, hogy arra hogy reagál. Vagy megkérdezheted, hogy megívhatod-e esetleg egy italra valamikor, vagy valami ilyesmi.


Jobb ötletem nincs, mert nő vagyok, nem szoktam ilyesmit csinálni! :-)

2014. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5

Az,hogy nő vagy és nem szoktál ilyen csinálni az egy dolog,de nőként tudod mit vársz el ilyen helyzetben.

2014. máj. 6. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben nincs olyan a fejemben, hogy mit "várok el", inkább csak olyan, miről érzem úgy, hogy rendben van egy érdeklődést tanúsító férfi részéről, teljesen függetlenül attól, hogy mennyire tartom vonzónak, vagy szimpatikusnak.


Ennél szokatlanabb helyeken és körülmények között is próbáltak már velem ismerkedni, és 4-5 alkalmat leszámítva kultúráltan, nem tolakodóan tették, így még ha időnként zavarba is hoztak, természetes volt, hogy velük kedves voltam, elbeszélgettünk, és mikor nagyon egyértelművé tették a szándékukat, őszintén megmondtam, hogy párkapcsolatban élek.


(Tudom, hogy sok férfi azt hiszi, hogy ez tipikus "lepattintós" szöveg, de szerintem az esetek nagy részében igaz. Én ezt mondjuk soha nem hazudtam, de igazából azt sem tudom elítélni, aki inkább füllenti ezt, mintsem őszintén megmondja, hogy nem annyira szimpatikus és vonzó neki a férfi, mert nem akarja megbántani.)


A te helyzetedre visszatérve, ha én ilyen helyen dolgoznék, független lennék, és egy kicsit is rokonszenves lennél, akkor semmi kifogásom nem lenne az ellen, ha elkérnéd a telefonszámomat, vagy megkérdeznéd, hogy van-e esetleg kedvem egyszer elmenni veled beülni egy kávézóba és beszélgetni, még akkor sem, ha addig valahogy nem "vettem volna a jeleket" a részedről.


Vesztenivalód nincsen, és szerintem egy elutasítás is jobb annál, minthogy időnként évek múlva is eszedbe jusson, hogy mi lett volna, ha ......


Ha nagyon bizonytalan vagy benne, hogy hogyan reagálna, akkor talán próbálhatnál többet beszélgetni vele, amikor éppen nem tartod fel munkavégzés közben - te tudod a körülményeket.

2014. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!