Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Lány vagyok és...

Mit csináljak? Lány vagyok és tetszik egy srác.

Figyelt kérdés
Ami az igazság, hogy ha olyan tökös csávó lenne, akkor már rengeteg alkalma lett volna kezdeményezni valamit. De nem tette. Néha úgy tűnik mintha egyáltalán nem érdekelném, máskor meg úgy látom, mintha lenne esélyem. Nem vagyok egy rondaság, szerintem tényleg lenne esélyem, de azért hadd ne én legyek az aki randizni hívja a srácot :(

2014. máj. 6. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj amíg ő kezdeményez. Ha mégsem teszi hívd fel magadra a figyelmet!
2014. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne várj semmire, cselekedj mert az idő csak telik
2014. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hány éves? a fiataloknál neccesebb ez van
2014. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ismered is a srácot? ha meg nem keltetted fel eléggé a figyelmét, akkor nem is valószínű, hogy kezdeményezni fog.
2014. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát ez az.. egyszer úgy gondolkodom ahogy az első válaszoló mondja, de eszembe ötlik hogy a másodiknak is igaza van...

én 16 vagyok, a srác eggyel felettem jár.

2014. máj. 6. 19:14
 6/13 A kérdező kommentje:
4#, nem ismerem. a nevét is csak "nyomozásból" tudtam meg :D szóval úgy kell tennem mintha nem tudnám, ez bonyolult :D
2014. máj. 6. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van.

Hívd meg te

2014. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudom... de miért nem ő? mert biztos nem jövök be neki eléggé, ahhoz hogy lépjen. vagy nem akar most kapcsolatot.és akkor beégek.
2014. máj. 6. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Csinálj szilvásbuktát, mert szereti
2014. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és mivan ha nem tetszel neki azért nem kezdeményez?
2014. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!