Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác. Mit csináljak?

Tetszik egy srác. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ide írni, de most szükségét érzem rá. Tetszik egy srác, kb egy hónapja ismertem meg és már voltunk is együtt a városban mászkálni stb. Nagyon aranyos volt, csak kicsit zárkózottabb és mondta is, hogy jó volt velem, csak nem szeret magáról sokat beszélni. Még fagyizni is meghívott. Folyton ebszélünk interneten, de valahogy a suliban nem keres csak köszönünk. Nem tudom, hogy kedvel-e vagy, hogy deríthetném ki, adhatnám tudtára, hogy tetszik nekem?

Egyébként egy kis információ rólam, nem vagyok a legszebb lány, kék szemem, dús hajam van és csak ezekkel vagyok megelégedve, kicsit molettebb vagyok, de nem duci. Félek, hogy nem jönnek be neki az ilyen típusú lányok. Viszont ezek ellenére, mosolygós vagyok, sokat beszélek és mindenkivel kedves vagyok.



2014. ápr. 29. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele és sportolj többet, fogyj le!
2014. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én falnám a husikáid.
2014. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, tényleg rajta vagyok azon, hogy kicsit lemenjen.
2014. ápr. 29. 19:51
 4/6 viktorvarga ***** válasza:
biztos jóvagy neki.kérdezd meg tőle.
2014. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon sokat beszélgess vele, kerdezgess mindent róla, add tudatára hogy tetszik neked, az iskolába ha nem keres ő akkor keresd te, nem szégyen ez, az alkoddal meg ne foglalkozz, te ilyen vagy, ha meg nem sikerül nem baj hidd el tlálsz magadnak megfelelő párt
2014. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2014. ápr. 29. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!