Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ha párt kerestek...

Lányok ti ha párt kerestek vagy ehhez hasonló akkor számít a Fiú anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
19/f nemvagyok felvágós típus, kaptam egy vadonatúj minimál stílusú lakást és van egy bmw-m de ismerkedéskor ezt nem közlöm a lányokal mert szerintem az nem helyes de nállatok számít az ilyen dolog? mit gondoltok erről? Őszinte válaszokat kérek :)

2014. máj. 6. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
jó neked
2014. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de 3 év kemény munka gyümölcse
2014. máj. 6. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
:) én 18 éves létemre tartom el a 80 éves nagymamámat, anyum pszichiátrián,apum nincs...ezért lóf* sz tiszteletet sem kapok,nem hogy csajokat,te meg jössz ezzel, na menj már a tudod hova.18/F
2014. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Engem speciel nem érdekel. Amikor kicsi voltam nagyon szegényen éltünk ,de most már javult a helyzet, úgyhogy nem érdekel. :)
2014. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy van ez. Beleszeretsz valakibe, akinek nem tudod az anyagi helyzetét. A személyiségébe, a hangjába, az illatába, a MINDENÉBE. Utána elmondod, hogy van lakásod, autód, az jól eső plusz, ki ne örülne, ha nem 20 évig kellene güriznie egy saját lakásért? DE. A szerelem nem ettől alakul ki.


A másik eset. Megismersz valakit, tudod, hogy van háza, autója, de nem szeretsz bele. Na akkor barátom, a hajadra is kenheted a vagyonod, akkor sem fogsz kelleni neki.


Nem ezeken múlik!

2014. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem a pénzéhes lányokra pályázok :)
2014. máj. 6. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis fontos hogy körübelül azonos anyagi helyzetben legyünk.

Természetesen nem a körülöttünk lévő vagyontárgyaiba szeretünk bele,hanem az illetőbe,de ettől függetlenül azért nem árt ha azonos körökben mozgunk.

És most kövezzetek meg,de ki fogja azt mondani hogy nem örülne ha a pasija egy budai villában lakna és a legújabb méregdrága autóval jönne értünk :P

2014. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!