Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tizenévesen könnyebb párkapcso...

Tizenévesen könnyebb párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Tizenéves korban, mikor még az illetőnek nem volt párja, rájön egy időszak, mikor mindenképpen akar egy párkapcsolatot magának. Ez igaz a fiúkra és a lányokra is. Ilyenkor sokkal könnyebb megszerezni őket, hiszen mindketten szinte mániákusan akar már magának egy párkapcsolatot és nincs annyi kritériuma.

Sajnos az én esetemben ezek a fiatalkori ismerkedések kimaradtak. Úgy érzem, hogy rengeteg tapasztalat szerzési lehetőségtől elestem, hiszen akkor még a "nulláról" indulhattam volna. Akkor az még elég lett volna, a fent említett körülmények miatt, de most már nem.

Mit gondoltok, jól látom ezt a dolgot?


2013. aug. 28. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval ez egy teljesen hülye felvetés hogy minden tinédzsernek eljön az az időszaka amikor nem volt még párja és annyira akarja a párkapcsolatot, hogy összejön az első szembejövővel. Nos, 17 éves vagyok immáron már benne a második kapcsolatomban és egyik sem olyan volt, hogy azért jöttem velük össze, mert már annyira akartam. Hanem azért mert az elsőbe beleszerettem 1 évig tartott a kapcsolat a mostani pedig már tart 9 hónapja, szintén szerelemmel. Nem azért mert "jujjjj Annának is van barátja akkor kell nekem is" elv miatt.


" Akkor az még elég lett volna, a fent említett körülmények miatt," --> Mi?! Azt hiszed hogy csak ezért ismerkedünk? Hány éves vagy? Miért nem pasiztál ha annyira meggyőződésed ez az egész?


Amúgy meg magára a kérdésedre válaszolva: Nem, abszolút nem könnyebb tizenévesen sem kialakítani párkapcsolatot. Az egyik legnehezebb dolog a világban akár fiatalon akár később. Szerelmes vagy, de te nem felelsz meg a másik elveinek, aztán padlóra zuhansz. Nem egyszerű.

2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb hülyeséget sem olvastam még. Én 18 éves vagyok és még barátaim se vtak, nem hogy bnőm. Egyáltalán nem könnyebb. Ha megvetnek akkor a kutya nem foglalkozik Veled és mindig láthatatlan maradsz. Azután ez később van akinek változik van akinek nem. Tehát az sem igaz, hogy csak felnőtt korban maradhat magára az ember, ugyanúgy kamaszként is magányos lehet az ember.
2013. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy kamaszként nem lehet magányos az ember. Én is az voltam, azt hiszem nem olvastad elég figyelmesen a kérdésem. Én nagyjából annyit mondtam, hogy kamaszként - ha az ember akarja - egyszerűbb párkapcsolatot kialakítania.

Ti egyébként fiatalok vagytok, nem tudjátok milyen később. Persze abszolút nyitott vagyok arra a lehetőségre, hogy tényleg hülyeséget mondok, de meghallgatnám néhány érettebb ember véleményét is. Ők jobban rálátnak erre a dologra.

2013. aug. 28. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Abban lehet vmi, jól írod, hogy kamaszként könnyebb ismerkedni. Ott a suli, haverokkal buli, szomszédok, de persze csak azoknak akiknek bejött a középsuli, sok barátjuk van, hívják bulizni és nem egy kihalt helyen laknak. Ezeknek az embereknek később családjuk lesz.

De azon emberkéknek akik rondák vagy bármi miatt nem olyanok mint a többi akkor ugyanolyan nehéz a kamasz élet is, mint később a felnőtt élet. Tapasztalatból írom :(

2013. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb és bánhatod hogy kimaradt a tapasztalatszerzés az életedből, így nincs miből építkezned a jövőben.
2013. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan egyszerűbb ez huszonévesen, mert most már tudok legalább beszélgetni. De mindenkire igaz, hogy jobban összeáll a személyiségük, és műveltebbek lesznek huszonéves korukra, így nem annyira primitív dumáik lesznek csak, lesznek beszédtémáik. Ez segít a szóba elegyedésben, és abban, hogy általában érdekesebb legyél az emberek számára. Ráadásul egy huszonéves sokkal szabadabb abban, amit csinál, nem kell hazamennie 10-re, hazavihet bárkit (ha egyedül lakik), olyan társaságba mehet, amilyenbe akar, míg egy tizenévesnél ezt még ellenőrzik a szülők.

Viszont mintha a tinikorral lezárulna egy ártatlansági korszak is.

2014. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!