Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan férfi aki kb.20éve...

Egy olyan férfi aki kb.20éve házas és mindig amikor alkalma van flörtöl a nőkkel, megcsalná a feleségét?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megáll a flörtnél, lehet, hogy nem. Van olyan is, hogy a férfi totál tartózkodó, és ki nem néznéd belőle, de közben bárkivel összefekszik a felesége mellett.
2014. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg. nem hogy megcsalná, meg is csalja.


-mindig amikor alkalma van flörtöl -


Nem tenné, ha normális lenne, de nem az.Tipikus f.rka után kullogó tucat.:D

2014. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos? 2.?
2014. máj. 8. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos.
2014. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEM. Kollégám 20 éve házas és a külső szemlélőknek úgy tűnik, mi flörtölünk, pedig semmi ilyesmi, viszont baromira élvezzük, hogy pletykálnak rólunk, szerintünk ez állati vicces. Nekem is van párom és ettől a pasitól leginkább párkapcsolati tanácsokat szoktam kérni, mert én is szeretném, ha olyan sikeres kapcsolatom lehetne, mint neki.

Szóval nem, nem csalná meg.

2014. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. A flört, és pár bók még nem jelenti azt, hogy ágyba is megy. A flört kicsit fenntartja az énképét, értsd: "még férfi vagyok tudnék ám vadászni ha akarnék".

Ez nem jelenti, hogy akar is.

És van az "alamuszi" aki nem flörtöl, de ha bejön egy csajnál nem habozik, hanem zsupsz. Másnap pedig a maga szótlan módján bemegy dolgozni és senki nem tudja róla, megvolt neki a szomszéd 16 éves lánya.

Még tömörebben: Nem az számit, hogy minek látszik, mit látsz, hanem az, hogy mi a valóság. Az pedig sokszor köszönő viszonyban sincsen egymással :)

2014. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van akinek ez a stílusához hozzátartozik. Van is ilyen rokonom, de az egész család tudja, hogyha megcsalná ténylegesen a feleségét az menten kiherélné, mert elég határozott egy nő. Az a tipikus csendes feleség, elvan a férje árnyékában mégis ott vannak azok a kis rezdülések mikor a férfi hátra fordul, hogy így jó lesz szívem? És ő olyan keresztapásan bólint. :D Tehát a szűkcsaládban mindenki tudja, hogy a nő hordja a nadrágot csak külső szemlélődőnek nem látszik, csak az, hogy folyamatosan flörtöl a drága férj, közben meg rajong a feleségért meg lehet retteg is, ezt sajnos nem tudjuk, hogy hogy van :D


De pl nekem is volt már olyan, hogy félreértettem egy ismerősömet. Állandóan flörtölt, és az a rosszabbik fajta volt, hogy nem érezte hol a határ a nyomulás és a flört között, már majdnem beadtam a derekam, hogy akkor hajrá, mutasd mit tudsz, ő meg ijedten kért bocsánatot, hogy ő nem úgy gondolta, hisz neki barátnője van. Azóta látszik rajta, hogy jobban figyel... :D

2014. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!