Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy 17 évesen...

Miért van az, hogy 17 évesen még sohasem volt barátom? Tudom lehet azért mert nem vagyok olyan vékony, meg szép de vannak nálam ezerszer kövérebb lányok is, mégis vannak nekik barátjuk. Nem értem mi a baj bennem. :/ Valaki valami tanács, vagy akármi.

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
KÉPET!!!
2014. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 16/F vagyok és még lánnyal sem voltam nagyon 2-esben .. mondjuk az én részemről egyszerű oka van: Nagyon nehéz normális lányt találni ebben a rossz világban!
2014. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1. Nem feltétlenül a külső a fontos, látod, hogy a nálad nagyobb lányok is elkelnek.

2. Nem csak a vékony lányokat szeretik, az én férjemnek például mindig húsosabb barátnői voltak (én 100 kg felett vagyok, és 19 éves korom óta mindig volt valakim).

3. 17 évesen még nem késtél le semmit, majd lesz később. Ráérsz 19-20 évesen is pasizni, sőt 22 évesen sem leszel elkésve semmiről.

2014. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szóval a kinézeteddel van problémád és az önbizalmaddal. ezek a te problémáid, oldd meg! tanuld meg, hogy az életben többnyire csak magadra számíthatsz! hajrá!
2014. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Köszönöm a biztatást..:)

2014. máj. 8. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Küldj képet:D

17/F

2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Szép vagy:)

Mesélj valamit magadról:D

2014. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is kb ebben a helyzetben vagyok.

Szerintem ez még semmit nem jelent, 17 évesen ritkák a tartós kapcsolatok, legalábbis az én környezetemben:-)

Az is lehet probléma, hogy nem jársz olyan helyre, ahol hasonló érdeklődésű korodbeli fiúkkal találkozhatsz... Nehéz ilyen helyet találni...

A kinézeteddel nincs gond véleményem szerint, de nagyon kevés ember van, aki a külseje miatt nem talál párt.

2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Fura, hogy még nem volt, pedig szép vagy. Igaz nekem sosem jöttek meg a nagyobb lányok, mivel én elég vékony vagyok, de az arcod és a szemeid tényleg szépek:)
2014. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl

Az a bajom hogy nem ismerek gamer lányokat:D

2014. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!