Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most nekem kellene neki írnom?

Most nekem kellene neki írnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és lehet, hogy ezt az érzést ő is viszonozza.Csütörtökön írt először nekem. "Szóba" került, hogy sokszor szokott bambulni, így nem mindig szokott köszönni és ezért néha bunkónak nézik és ezt a nézetet ő is osztja, néha még magát is bunkónak találja miatta. Erre próbáltam megnyugtatni, hogy ez másokkal is előfordul és én is hajlamos vagyok rá...Pénteken pedig köszönt a suliban. Csak pechemre elvoltam veszve a gondolataimban és nem vettem észre, majd a rámpa alján jutott el a tudatomig a tény, hogy komolyan köszönt. Szóval nem köszöntem vissza, így most lehet bunkónak gondol... Az elmúlt másfél napban többször is fent voltunk egy időben facebookon, de nem tudom, hogy most nekem kellene ráírnom /ő írt utoljára/. És azt sem, hogy egyáltalán mit írhatnék neki, pláne ha tényleg bunkónak gondol :(

2014. máj. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő írt utoljára és ő köszönt, te pedig nem, akkor IGEN, neked kellene írnod.
2014. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mit írhatnék neki? Nem lenne gáz, hogy csak random ráírok?

Bocsánatot kérjek a pénteki miatt? Vagy most már csak próbáljak mindig a földön járni és én köszönjek először?

2014. máj. 10. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajj, miért bonyolítod, te ezt túl?

Mi férfiak vagyunk, spec. én lehet azt se tudnám hirtelen miről beszélsz ezzel a "boccs, hogy nem köszöntem" etc. dologgal.

2014. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval csak írjak rá és ne emésszem magam rajta?
2014. máj. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!