Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok a különleges, vagy...

Én vagyok a különleges, vagy csak sokat kifogok a legjobb kedvében?

Figyelt kérdés

Nem vagyok külsőre nagy szám, teljesen átlagosnak lehetne mondani. De ha 1-2 mondatot beszélgetek egy nővel, akkor pillanatok alatt a bizalmában vagyok, és olyanokról is beszélünk, amiről esetleg csak a barátaival szokott.

Gondolok olyanokra, hogy megkérdezem az egyik nagyobb boltban(Spár, Tesco) az egyik eladót, hogy x dolog hol van, és valahogy szóba elegyedünk, és 1-15 perc alatt teljesen magánéleti dolgoknál tartunk. Nem egyedi a dolog, folyton ilyenek történnek velem...


2014. máj. 10. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra ebben. Én is ilyen vagyok. Kommunikatív vagy és alapvetően bizalmasabb ember.
2014. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 fölött a nők főleg a tescoban ilyenek.
2014. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andrea Henrietta ***** válasza:
Valószínüleg ilyen a kisugárzásod, a megjelenésed. De ez egy nagyon pozitív dolog, é mindig is az ilyen pasikra buktam. Legalább nem lesz gondod a csajozással.
2014. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. akkor jó, mert én 18-30 köztiekkel beszéltem eddig főleg, a legöregebb volt 35 ha jól emlékszem.

De ez csak példa, bárhol meg "tudom" ezt csinálni. Még itt is, bankban is , bárhol.

2014. máj. 10. 22:49
 5/8 anonim válasza:
A legtöbb ember sokszor csak panaszkodik, de észre se veszi magát- Én is könnyen elszoktam beszélgetni velük, de szívesen hallgatom őket... :)
2014. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5ös, én kerülöm a csak panaszkodókat. Sőt, szerintem az embereken messziről látszik, hogy milyen. A mozgáskultúráján, a pillantásain, ahogy beszél másokkal, stb.

Ezek a kis infók elegek ahhoz, hogy elkerülje az ember a nagyképűeket és a hülyéket.

2014. máj. 10. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen képesség. Ájulj el magadtól.
2014. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, nem tudok. Egyszer ájultam el, akkor is szándékosan segítettek benne.(gyerekként az egyik ismerősön idézte elő, egy bizonyos pózban maradva tartott egy ideig, szorította, és annyi is volt)
2014. máj. 10. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!