Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már a lányoknak kell...

Manapság már a lányoknak kell összeszedniük a tökeiket, ha kezdeményezésről van szó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 16:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor veri mindenki a mellét, de amikor meg trágyává alázzák a próbálkozókat, akkor hol vannak ezek?!"


Milyen próbálkozókat? Nálam ugyan nem szokott próbálkozni senki és nem vagyok vele egyedül, pedig én aztán nem aláztam meg senkit.

2014. máj. 11. 16:50
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem viszont annál többet. Sőt, elég, ha egyáltalán létezni merek, már akkor megkapom a suttyó pillantásokat, megjegyzéseket.Sajnálom, hogy nem lehetek jobb, de ilyennek születtem.
2014. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért mert te biztos nagyképű vagy, vagy pedig flegma, vagy 12 éves, vagy retardált, vagy lenéző, vagy csúf. Vagy dagadt, vagy füled puncid behúzva közlekedsz mint egy sötét farkas.
2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Normális lányok nem szokták megalázni a fiúkat, akik udvarolnak nekik, max megmondják nekik, hogy nem, de értelmes, normális lány nem alázza meg a másikat. Valószínű, hogy nem ilyeneknek udvaroltok, hanem a beképzelt, nagyképű, hülye pitsáknak, hát ne is csodálkozzatok a reakciójukon.
2014. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Légy szíves, hagyd ezeket a sablonválaszokat! Senkire nincs ráírva, milyen ember!
2014. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mik az igényeid. Ha el tudod magad képzelni egy olyan férfival, aki fél kezdeményezni, akkor nyugodtan kezdeményezz te.
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sablonos vagy sem nem érdekel, ő kérdezte, és mivel a kérdése sablonos így az enyém is az. Punk tung!
2014. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nesze neked feminizmus...
2014. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!