Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Félénk srác?...

Mit tegyek? Félénk srác? Segítséget kérem.

Figyelt kérdés
Félénk srác. Egyszer közel enged magához, és kellek, pár hónap után meg ellök magától és közli h nem akar kapcsolatot, mert fél... erre visszajön több hónap után? Azonkívül hogy ne foglalkozzak vele hajtsam el, vmi más segítséget kaphatnék? Bár már lemondtam róla, de azért kíváncsi vagyok értelmes emberek válaszára.
2014. máj. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs erre szükséged


30+F

2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad vele megbeszélni, hogy mitől fél vagy, hogy elmondani neki, hogy nincs mitől félnie?

Ha igen és nem sikerült akkor egyértelműen mondd meg neki, hogy ne játszadozzon veled és az érzéseiddel.

2014. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megszelídítés nem megy egyik napról a másikra:) Sok-sok szeretet és türelem kell hozzá. Ha nincs, akkor mond meg a pasinak, hogy...
2014. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 1 éve próbálok kitartani mellette, természetesen megbeszéltük ezt a dolgot, és hiába mondom neki h nincs mitől félnie... én elfogadtam úgy ahogy van, és szeretem is...de hasztalan.... egyszerűen nem akarja elfogadni h vagyok neki, vagy lennék. Természetesen megmondtam hogy ne szórakozzon velem, és több mint 1 hónapja nem is beszélünk... de egyszerűen fáj, és hiányzik.
2014. máj. 11. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezd őt meg, alázd meg, törd össze az önbizalmát, majd dobd el!
2014. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem beszélünk, már megalázni nem tudom, illetve önbizalma eddig sem volt.....
2014. máj. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!