Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Lányok! Nektek bejön az ilyen fiú? Akár úgy is kérdezhetném, hogy ismerkednétek velem? (A "bővebben lent" eléggé hosszú, előre szólok. )

Figyelt kérdés

Gondolkodó, elmélkedő, önzetlen, segítőkész, kultúrált, okos (nem a lexikális tudásra gondoltam), bátor (ha az élet úgy hozza), higgadt, intelligens és tiaszta erkölcsű vagyok. Emelett tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy egy szóval, sz*r ez a világ, éppen ezért vannak világmegváltó nézeteim/terveim. Tudok gyorsan cselekedni elhamarkodottság nélkül. Becsülöm és tisztelem mások munkáját, figyelmes vagyok. De tudok figyelmetlen is lenni, ez általában az egyéntől függ, hogy meg-e érdemli vagy nem. Gyenge a szókincsem, ezért az esetek többségében nem tudom kifejezni magam, ami nagyon idegesítő. Tudom, hogy van bennem mondani való, de se papírra, se szóban nem tudom elmondani. Utálom a végeláthatatlan káoszt a világban, felhábórítónak és igazságtalannak tartom, hogy a korrupció uralja ezt a csodás bolygót. Utálom a háborút, a konfliktusokat. Szeretem a békét, a szabadságot és a biztonságot. Egy ideális, zöld jövőt szeretnék, bár tudom, hogy lehetetlen.

Példák: átsegítem a vakot az úton, segítek az öreg néninek vinni a holmiját, ha van, adok a hajléktalanoknak egy kis aprót, de olyan is volt már, hogy épp vettem egy üveg ásványvizet és 2 darab szenyót magamnak, amikor megláttam egy hajléktalant és neki adtam. Átadom a helyem a tömegközlekedési eszközökön, akkor is, ha fáradt vagyok. Szeretek másokon segíteni, ha jól tudom, ez az önzetlenség, amit egyesek nem ismernek. "Utálom, azt aki telt kupa mellett bórt iszogatván háborút emleget és lélekölő viadalt[…]". Barátságos vagyok, "jó fej". De a hétköznapokban csak a visszahúzódottságom és szelídségem látszik. Néha-néha vannak percek, amikor elő kell vennem valamelyik másik énem. Vannak napok, amikor az egyik énemet élem, van, hogy a másikat. De az önzetlenségem mindíg elkisér. De, egyébként bolond is tudok lenni, bátor is (volt már rá példa, hogy kellet használnom ezt az énemet). Elszánt vagyok, bár az életüket élő emberek azt mondják, hogy lusta vagyok, sz*rok bele mindenbe. Azt hiszik, hogy abból áll az életem, hogy felkelek, elmegyek az iskolába (iskolába járok, gondolom sokat elmond), hazamegyek, eszek és számítógépezek. De ennek pont az ellenkezője igaz. Kb. az anyámon kívül senki nem ismer igazán. Az osztályommal nem vagyok jóban, nem azért, mert én nem akarok, hanem mert ők nem alarják. Lényeg, rengeteg pozitívum megtalálható bennem. Ja, azt lefelejtettem, hogy a cigarettának még a füstjét is utálom. Nem kávézom, nem drogozom stb. 18 éves létemre esténként tejet iszom, reggelre kakaót. És? Az miért baj. Miért baj a társadalomnak, ennek a 15-20-on akármennyi éves generációnak (köztük az osztálytársaimnak), hogy utálom a sört, bármilyen alkohol tartalmú italt, a cigit, nem járok buliba, nincs tetkóm, nincsen iphon-om. Ez miért baj? Vagy ha nem baj, miért állnak hozzám az mberek ez miatt máshogy? "Éljem az életem". Mindíg csak ezt hallom. Én is tele vagyok energiával, de én a tanóra és az óraközi szünetek szétbombálása helyett hétvégente bőven kiélem magam (egyedül). Buli és alkohol nélkül. Volt már, hogy kimentem a Dunához, barkácsoltam egy tutajt oszt' "uccu" neki. Nekem ez bőven kaland és izgalom főleg, hogy nem-nagyon tudok úszni. Én máshogy élem ki magam. Netán ez is baj lenne? A közeli sziklás falakat szoktam megmászni (nem nagy), vagy csak elmegyek vaktába biciklizni. Na én így élem ki magam. Nem kell hozzá alkohol, cigi és a "pénteki buli".


Összegezve: igenis aktív életet élek, bár ez nem látszik. Önzetlen vagyok, gondolkodó-elmélkedő, higgadt, okos, tudatos, erkölcsileg tiszta.

Amúgy, meg 176 centi vagyok, sz.barna, rövid hajam van amit ritkán zselézem. Kék a szemem és 56 kg vagyok.

Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam le. Ezt, írhatnám akár holnap reggelig is.

Vidéken élek, de abba a szenyezett városba, Budapestre járok iskolába (nem mintha az egész világ nem volna szennyezett).

Persze nekem is vannak negatívumaim, például nem vagyok kigyúrva és így nagyjából ennyi. Persze a legtöbb lány szóba sem áll velem, mert nem vastag a felkarom, mint jó néhánynak.

Na, lányok, ismerkednétek egy ilyen 18 éves fiúval?


2014. máj. 11. 22:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Én is kb ilyen vagyok,mint te,szóval részvétem.Viszont én szeretem a sört,tetkót is akarok majd,+ egy évvel idősebb vagyok nálad,és jól tudok írni,fogalmazni.

Ha elkezdenék mesélni magamról,több jó tulajdonságot tudnék mondani,mint te,olyanokat,ami nincs meg szinte senkiben,és ezért elkönyvelnek tökéletesnek,egoistának,nagyképű,lenéző senkiházinak,pedig csak az igazat mondtam.

A rossz tulajdonságaim viszont kibírhatatlanul idegesítőek,pl nem szoktam engedni az igazamból ha tudom,hogy más hülyeségeket beszél,akkor sem ja ezzel porig alázom őt.

Mindent kritizálok.Utálom az embereket.

Mindegy...most nem tudok kivel beszélgetni,és unalmamban ide írok ha érdekel egyáltalán valakit.

2014. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Dicsértessék!
2014. máj. 11. 23:09
 13/30 A kérdező kommentje:
Jó éjszakát mindenkinek! Úgy döntöttem, holnap elmegyek a pszichológushoz, hátha ő meg tudja mondani a tutit.
2014. máj. 11. 23:11
 14/30 anonim ***** válasza:
3%

Nem kell ide pszichológus..nehogymár elhidd hogy valami gond van veled -.- ide full gyökerek járnak nagyrészt,és tökmindegy mit írsz, megpróbálnak belekötni.

Nem lehet mindenki egyforma.

2014. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de tényleg nagyképűnek tűnsz. Hogy is fogalmazzak, nem azzal van a gond, amit leírsz magadról, az alapján még ismerkednék is veled, hanem inkább azzal, hogy ezt te tényleg le is írod.


Amúgy meg "Gyűlölöm azt, aki..." a pontos fordítás, amivel ki is jön az időmérték ;) Bocs, nem tudtam nem megemlíteni.


18L

2014. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Azért, ha lehet ne feszítsetek keresztre. Majd leírom, mit mondott a pszichológus! Ha már a kereszteknél tartunk, mindenkinek meg van a maga keresztje.
2014. máj. 11. 23:17
 17/30 A kérdező kommentje:

Jól van akkor, ha jól van.

Őszintén, nem hittem volna, hogy amíg elmegyek fürdeni, ennyi válasz jön. De mindegy. Így van. Nem emlékesztem, pontosan, hogy kezdődik. De engedjétek meg, hogy feltegyek egy kérdést nektek, ha már ennyire provokatív választ sikerült kinyomni a rozsdás anytekervényeitekből.

Miért baj, az hogy ilyen vagyok? Úgy értem, miért hiszitek azt, hogy egoistaságom (nem tudok más szót használni, lehet, hogy nincs is ilyen szó. Hát akkor sorry a "tudatlanságomért") megalapozatlan? Sajnos ez a világ sz*r, miért baj az, hogy ha valaki ezt felismerte?

Na, de szép jó éjszakát nektek, álmodjatok szépeket, álmodjatok pihe-puha rózsaszín felhőcskékről, rózsaszín unikornisokról és kis zöld manócskákról. A pozitív választ köszönöm, már megérte ezt a kérdést kiírnom.

2014. máj. 11. 23:27
 18/30 anonim ***** válasza:
Az egoistaság tök mindegy hogy megalapozott vagy sem ígyis-úgyis baromság mert mindig van egy erősebb kutya.
2014. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mester, vihetem helyetted a kereszted egy darabon? Kérlek, hadd segítsek a terheden!
2014. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Így van. "Mindig van egy nagyobb hal". - Qui-gon Jinn.

Persze, viheted.

Das war mein letztes Wort. (Heute).

2014. máj. 11. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!