Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Tanács kellene.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egész kis történet lényege az hogy amikor megyek haza a suliból, akkor azon a buszon egy nagyon szép lány is szokott lenni, aki tetszik nekem. Két évvel fiatalabb, mint én, de ez engem egyeltalán nem érdekel. Néha-néha összepillantunk, de az a pillanat valami nagyon jó érzés. Ami viszont a probléma, hogy szemezni nem tudunk, mert mindig elkapom fejem. Egyszerűen.. nem tudok mit tenni ellene, beszari vagyok. Talán azért kapom el, mert félek, hogy észreveszi, hogy őt nézem. Nem tudom.. Valamikor olyan érzésem van, hogy tuti bejövök neki, valamikor meg szinte észre se vesz. Legtöbbszöt barátaival van. Ami még hátrány, és elveszi az amúgy se túl sok önbizalmam, hogy pattanásos vagyok. Megteszek mindent amit tudok ellene, de akkor is kijönnek. (Nem azok a sárga gusztustalanok, hanem a piros pöttyök.)

Köszönöm, hogy elolvastad! :) (És bocs,hogyha hosszú lett.)

15 éves fiú vagyok.



2014. máj. 11. 23:19
 1/4 Zkocka válasza:
100%
Próbálj megismerkedni vele. Beszélgessetek stb
2014. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a pattanás az nem gond (nekem i volt olyan párom) idővel elmúlik.. ne aggódj :)

Én a helyedben egyszer ha van rá lehetőség leülnék mellé vagy közelébe állnék vagy valami aztán megszólítanám. nem vesztesz vele semmit szerintem :)

20/L

2014. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mikor rád néz, és te hirtelen (az ő szeme láttára) elkapod a fejed, az szerintem jobban feltűnő. Tehát, ha mondjuk tényleg annyira tetszik, hogy mindent megtennél érte, legyen egy kis önbizalmad, és ne fordulj el, mert akkor ő úgy érezheti, hogy nem akarsz vele szemkontaktusba kerülni .... ami... egy picit gáz. Szóval tényleg ne félj a pattanásaidtól sem, mert szerintem annyi esze lehet, hogy az el fog múlni. Ha meg tényleg úgy érzed, hogy te is bejössz neki, akkor először csak köszönj neki, kérdezd a napjáról, ha van közös témátok tégy megjegyzéseket. És így , ahogy az előbb is írták, nem lesz a lánynak sem fura az, hogy te mellé ülsz, mert azt hiszi, hogy csak beszélgetni akarsz vele, ha meg tényleg érez valamit, akkor benne is megerősödik az önbizalom, és talán ketten összehoztok valamit. Addig is sok sikert ;).
2014. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A probléma csak annyi, hogy viszonylag sokszor elrántottam a fejemet. :)
2014. máj. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!