Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj a suliban aki...

Van egy csaj a suliban aki bejön, beszélgetek is vele meg ami kell de egy idő után kifogyok a témából es mas nap hozz1 se tudok szolni mert nincs ötletem mitcmondjak. Na es az a kerdésrm h milyen temarol beszelgessek vele?

Figyelt kérdés

Am multkoràban megkèrdeztem tőle h elmegyünk e megnèzni valami filmet a moziba de csak annyit vàlaszolt: "majd meglàtjuk :D" Ez a valasz szentetek mit jelent?

Ja ès voltam olyan hülye h a mozis dolgot fb-n kèrdeztem xD tudom rossz döntès volt :/ de ennek ellenère szoktunk dumalni csak mar nem tudok miről. Csajok ti is valaszoljatok :D


2014. máj. 13. 18:14
 1/1 anonim válasza:
A "majd meglátjuk" alapján nem jössz be neki, csak barátnak tart és ha már azon kell gondolkodni hogy min beszélgessetek, akkor nem igazán kell ezt erőltetni.. viszont ha mindenképpen ezt akarod, akkor pedig te ismered a lányt szóval te tudod miről lehet vele beszélgetni, mi érdekli. Velem beszélgethetnél a fociról vele nem feltétlen. Ennyi
2014. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!