Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 évesen már nem lesz családom?

30 évesen már nem lesz családom?

Figyelt kérdés
Egyedülállóként ennyi évesen esélyes, hogy nem lesz már családom. Ha most megismerkednék egy lánnyal, mire kialakulna egy olyan fokú bizamli viszony, hogy felmerül a gyerek kérdése, addigra simán eltelik 3-4 év. Az már nagyon késő. Tudom, hogy kitolódott, de az akkor is nagyon késő. Mire felnő, már majdnem öreg leszek.
2014. máj. 13. 21:40
 1/8 anonim válasza:
Nem késő egyáltalán, csak akkor ha eddig nem volt senkid és ilyen forever alone vagy.
2014. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Háát manapság ez már egyre jobban kitolódik.

És igen részemről is a gyerekhez valóban 2-3 év kell de az a minimum. És persze úgy hogy azt a 2-3 évet együtt éltük le egy helyen.,


De ez nem gáz még, főleg ma te addigra lehetsz 35 párod meg 30 éves vagy még fiatalabb is lehet akár. Nekem 3 kollégámnak is jócskán 30 felett lett gyereke.,...

2014. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még nincs késő, 3-4 év múlva sem.

Úgy tényleg nehezebb lesz, ha még nem volt barátnőd. :)

2014. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 év is elég szerintem megismerni annyira valakit,hogy megfoganjon a baba.


1 éven belül simán megismerkedhetsz valakivel.Amúgy az a jó,ha a nő fiatalabb,és akkor nem kell aggódni, hogy te idősebb leszel.

2014. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt már párom, hosszabb időtartamú kapcsolatom is.
2014. máj. 13. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 45 éves korig belefér egy gyerek nemzése.Persze ilyen korbán már nem valószínű,hogy megéled unokáid születését.
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Amennyiben az anyagi háttér adott egy gyerek felneveléséhez és mind a két fél akarja azt abban az esetben akár fél év alatt is meg lehet véleményem szerint hozni egy ilyen döntést

Más 40 évesen csinál gyereket, nincs még késő

2014. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Húúú, akkor most kezdjem temetni magam 30-as nőként?

Szerintem a nőknek nehezebb helyzete van. Mert egy 30-as/40-es nőre már simán rámondják, hogy öreg, kifut az időből, míg egy 40-es férfi még ereje teljében van, sármos, érett.


Ne veszítsd el a hitedet, s ne add fel.

Próbáld meg magad egyedül is jól érezni a bőrödben, mert csak akkor tud más is szeretni.


Sok sikert!

2014. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!