Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy teremtsek vele kapcsolato...

Hogy teremtsek vele kapcsolatot, hogyan ismerjem meg, kerüljek a közelébe?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok a sráccal lassan egy éve. Mindketten nézegetjük egymást, de különösebb eddig nem volt, aztán a Facebook-ra kiírt egy ilyen posztot: Külső, belső profilkép stb. (gondolom mindenki ismeri). Alapból nem szeretem ezeket , de most közelebb akartam kerülni hozzá valahogy és be lik-oltam. Külsőre és profilképre 10/10-et kaptam, de a többire nem adott pontot, mert nem ismer még. Aztán jól elbeszélgettünk, de másnap ugyanúgy csak szemeztünk. Hogy kerülhetné hozzá közelebb, hogy ne tűnjön nyomulásnak. Alapból határozott vagyok, de most nem akarom elrontani. Szerintetek? 16 éves lány vagyok. Ha lehet komoly válaszokat kérnék. Köszönöm! :)
2014. máj. 13. 22:05
 1/2 megmondo007 ***** válasza:
nyomulj de csak ha tenyleg kell
2014. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a nyomulás olyan közhelyes. Én tényleg szeretném megismerni, de nem úgy, hogy elijesztem. Szeretném ha rendesnek tartana és nem olyannak aki ráerőlteti ezt.
2014. máj. 13. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!