Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejönnek valakinek az ilyen...

Bejönnek valakinek az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Az ilyen femininebb alkatúak, mint pl. hosszú haj, babaarc, vékony test, stb. [link]

[link]



2014. máj. 13. 22:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem vagyok egyedül, másnak is bejönnek.

18-as: ???

2014. máj. 14. 12:19
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak az ilyenek tetszenek,főleg a 2.kép,a bagós fiatalember.Nem bírom a férfiasnak tartott külsőt,hozzájuk sem tudnék érni.27L
2014. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok,az előző.

Ja,és örülök hogy kevés csajnak tetszik a nőies szépfiú,így nem az a gondolatom a páromnál,ha például munkakapcsolatban beszél,kapcsolatban van vmiféle nővel,hogy ennek biztos tetszik a drágám.

Nincsenek gyilkos gondolataim a hülye rVbancok iránt,mert azoknak legtöbbször "igazi férfi" kell,külsőre.Az ilyen szépeket meg inkább lenézik,lehomokosozzák(sokszor más férfiak is)

2014. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele,hogy a mások által férfiasnak tartott egyénektől rosszul vagyok,viszont a hosszúhaú pasik..^^ Főleg ha még rockerek is mellé,és egy kis eszük is van na akkor teljesen kész vagyok.meg a "tipikus nagydarab hosszúhajú metálos egyének" na nekem ők az igazi férfiak.Minnél hosszabb a hajuk annál jobb :) És aki meg azt mondja rájuk hogy lányos vagy b*zi..na szerintem az nem teljesen normális.. csak sajnos nem sokan osztják a nézeteimet..
2014. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Dettó. Nekem is jobbára csak az efféle pasik jönnek be, de sajnos kevés van belőlük (konkrétan egyről sem tudok), jobbára ezért is vagyok egyedül. :'D
2014. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

elso kepen szereplo srac nem igazan jon beú

viszont a masodik kepen szereplo srac na o pont az esetem:D

csak kicsit gaznak erzem azt hogy ugyan olyan hosszu a hajam mint neki.

2014. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26-os: Miért? Szerintem semmi gond azzal, hogy egyforma hosszúságú egy pár haja. Még meg is növesztheted :)
2014. jún. 19. 23:10
 28/30 anonim ***** válasza:

Hat vegulis igazad van, nem ervado dolog, a hajamat megnoveszteni meg..Most vagattam le, nem birom magamon a hosszu hajat.(amugy megnovesztettem fenekig erore a hajam de nem jott be a dolog)

Csak kicsit vicces szerintem, meg furcsa. De ketsegkivul a masodik kepen szereplo sracnal es ez akadalyozna meg semmit:D Pont a zsanerem.

2014. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 ismeretlen :) válasza:
Nekem nem jön be bocsi... :/ 17L
2014. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem... olyan lányos feje van és az elég gáz egy felnőtt pasin
2014. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!