Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszéltem kommentben egy...

Beszéltem kommentben egy sráccal pár napja egy Faces csoportban, ma meg bejelölt ismerősnek, gáz ha ráírok? Fiúk ez nyomulás?

Figyelt kérdés
Furcsa hogy pár nap után jelölt be. Viszont nem lakunk messze egymástól,és elég szimpatikus,ahogy nézem zenében is hasonló az ízlésünk.Bár nem is tudom mit írhatnék... (közös hely nincs ahova járunk,élőben és is jobban szeretek ismerkedni egyébként). 18/l

2014. máj. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulás,irj rá ha akarsz
2014. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Írj rá.:)
2014. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy a zenei ízlésetek akkor ráírhatsz egy zeneszám linkelésével is...
2014. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
pl.: "Szia, mi a véleményed erről a számról?"
2014. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
hova ez a kva nagy sietség mindenkinél? 99% hogy fog írni, és akkor nem kell ezen gondolkodnod plusz neki is meghagyod ez örömet
2014. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az nyomulas ha mondjuk 3-4szer egymas utan csak te irsz ra...az ugy mar gaz..elsore rairni barkire..miert lenne gaz...eloben is iskolaban..1-2 koszonsz ismerkedsz de 4-5szorre mar gaz h csak te mesz oda hozza...
2014. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Bármit csinálj, csak NE faszbúkon. Az a gáz.
2014. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!