Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nemrég...

Miért van az, hogy nemrég szakítottunk a barátommal és egyszerűen nem bírom egyedül, kell egy férfi?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy szeretethiányom van. Azt akarom, hogy most másodjára ne nyúljak mellé... Ismerkedni akarok, és nem értem, hogy miért nem rázott meg jobban egy 2,5 éves kapcsolat vége.

2014. máj. 15. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szétváltak az utak azt csók
2014. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rögtön ne akarj új pasit, meg rosszult választhatsz! Én jelenleg is most megyek át egy ilyenen. javaslom hogy türtőztesd magad, bulizz, szórakozz, élvezd az életet. Heverd ki a volt párod, és majd ha újra talpra álltál, csak akkor kezdj bele másikba. hogy miért? Mert most a pasikban az exedet fogod keresni! és nem fogod meglátni az igazi énjét, önmagát!
2014. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt akarom, hogy most másodjára ne nyúljak mellé.."


10. után is ezt fogod akarni.

2014. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A nők 1 hét alatt le írják a az előző kapcsolatot szerintem ez genetikailag kódolt a fajfenntartás miatt ,vagy ki tudja csak ők ,mi férfiak csak találgatni tudunk és viselni a sebet egy életen át!!!
2014. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy írják le egy hét alatt

minden nőnek van általában egy, vagy két olyan kapcsolata, amikre jó szívvel emlékszik

a másik ötven meg kukás

2014. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!