Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha pesten...

Miért van az hogy ha pesten vagy győrbe vagyok mindig csak a ronda/öreg pasik bámulnak (és azok is csak a mellem)?

Figyelt kérdés
tudom h nem én vagyok a legszebb!meg hát senki se tökéletes van aki szerint szép/gyönyörű vagyok van aki szerint pedig ronda/csunya
2014. máj. 16. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még ha olyan ruhadarab is van az illetőn, ami felkelti az emberek figyelmét vagy/és szexuálisan vonzó - ez korántsem jelenti azt, a szóban forgó személy beszélgetni akar olyasvalakivel, akinek az egyik fülén be, a másikon kiáramlik az Személy mondanivalója és kizárólag a melleit veszi tudomásul. (Ezt miért olyan mocskosul nehéz felfogni?)

A nők tényleg azért öltöznek ki, hogy felkeltsék a másik nem figyelmét? Igen, van benne igazság! Na de kérem szépen, ez összetettebb dolog; talán nem mondok újdonságot azzal, hogy "Mindenki sokoldalú". Kétlem, hogy teljesíthetetlen elvárás lenne, miszerint azonkívül, hogy valaki szemügyre vesz engem, Képes társalogni velem, a szemembe nézni, miközben vele beszélgetek és emberként kezelni "két lábon járó csöcs" helyett.

És valóban: a nők nem akarnak Minden egyes manusnak, akik szembejönnek velük, kivétel nélkül tetszeni. Nincs szükségük fütyülészésre, szexista megszólalásokra, egy-két gyorsmenetre való felkérésekre.

Tudjátok, mit? Játszunk egy igen elbaszott logikai játékot! Jószívvel és odafigyeléssel sütöttél egy raklapnyi sütikét. Miért? Mert szeretsz sütni és cukrászmestert megszégyenítően finomak a tortaszeleteid! Szóval, viszel magaddal párat, hogy megkínáld a barátaidat, akik szintén odavannak a süteményeidért. De aztán random odacammog melléd egy ürge, felzabál egy sütit, kérdezés nélkül - mire te, helytelenítő ábrázattal az arcodon próbálod tudatni vele, hogy nem ez volt a legudvariasabb húzása. Persze jön a csattanós válasz, miszerint: "Nem azért vannak a sütik, hogy megegyük őket?". De, de bizony. "Akkor nem hibáztathatsz azért, mert megettem egyet!". Na de az az én sütim volt; az enyém. Én vettem meg a hozzávalókat, fáradoztam vele és díszítettem fel. Így Én döntöm el, kinek adok belőle, és nekem Nem Kötelességem mindenkinek elosztogatni a fránya sütimet!


Tudjátok, ez az egész kicsit olyan, mintha egy nő, aki szexuálisan vonzó - vagy rosszabb, vonzó és tud róla - elveszti a jogot, hogy egyenlő félként, emberként kezeljék. Tárgyként kezdenek tekinteni rá, és úgy tesznek, mintha nem lehetne őket okolni ezért.

2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sutoottel, egy talcan vegighordoozod magaddal a sutiket az utcan ..Megnezni a sutemenyt es felzabalni az ket dolog . Megnezni egy lanyt es megeroszakolni - detto. Remelem latod az analogiat
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged legalább ronda/öreg pasik bámúlnak meg, engen mindig csak az öregasszonyok. :D


19/L

2014. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!