Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért van...

Lehetséges, hogy azért van egyre több tini meleg fiú manapság, mert a sok utálatos lány miatti csalódás egyszerűen a rendes fiúk felé terelte a vágyaikat?

Figyelt kérdés
Sokáig én sem hittem, hogy ez lehetséges, de annyira sok utálatos személyiségű lány van, hogy már valahogy ezt sem tartom kizártnak, hogy sok fiú a csalódások miatt inkább egy jó fiú baráttal élvezi az életet. Bár én most inkább aszexuálissá kezdek válni, inkább egyedül, mint utálatos, romlott lánnyal éljem az életem.
2014. máj. 16. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem, inkább ahhoz, hogy most divat homokosnak lenni - sőt, lassan már ciki heterónak.
2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Nem lehet varázsütésre megváltoztatni egy ember szexualitását. Nem lesz heteroból homoszexuális. Soha.


Az megint más kérdés, hogy van olyan bal&@sz, aki elérhetetleneket pályáz meg, vagy akkora tahó, hogy az már elviselhetetlen. Az ilyenek nézzenek magukba és ne a másik nemet okolják a szerencsétlenségükért.

2014. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Tul sokan nezik a twilight filmeket..
2014. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

A szexualitás meghatározó részben az anyaméhben eldől.

2014. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Miért ha te csalódnál sokszor a lányokban akkor melegé változnál?

Nyilván nem mert nem így működik.

2014. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2-es, ezekkel az állításokkal én tudnék vitatkozni. Engem legutóbb egy kifejezettem nem vonzó (nem akarom már sértő szavakkal illetni) lány rondázott le, úgy, hogy végig kedves voltam vele!
2014. máj. 16. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Divat hominak, leszbinek,bisexnek,perverznek lenni sajnos
2014. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Lehetséges,de szerintem ez mindenkinél másképp van,van aki egyszerűen a fiúkhoz vonzódik,van aki divatból,és vannak akik csalódások miatt lesznek azok.De ne add már fel,igenis vannak rendes lányok.
2014. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"#2-es, ezekkel az állításokkal én tudnék vitatkozni. Engem legutóbb egy kifejezettem nem vonzó (nem akarom már sértő szavakkal illetni) lány rondázott le, úgy, hogy végig kedves voltam vele!"


Vagy talán mégsem. Talán még sem vagyok olyan jófej, humoros és kedves, mint amilyennek te képzeled magad.

Másik lehetőség: egyszerűen nem voltál az esete. Ez van. Ettől még nem lesz ordas qurva minden nő.

2014. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az idiótaságot, hogy "divat hominak lenni" miféle félkegyelmű találta ki? Nagyon elterjedt nézet azok körében, akik nem szeretnek/nem tudnak gondolkodni...
2014. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!