Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért van...

Lehetséges, hogy azért van egyre több tini meleg fiú manapság, mert a sok utálatos lány miatti csalódás egyszerűen a rendes fiúk felé terelte a vágyaikat?

Figyelt kérdés
Sokáig én sem hittem, hogy ez lehetséges, de annyira sok utálatos személyiségű lány van, hogy már valahogy ezt sem tartom kizártnak, hogy sok fiú a csalódások miatt inkább egy jó fiú baráttal élvezi az életet. Bár én most inkább aszexuálissá kezdek válni, inkább egyedül, mint utálatos, romlott lánnyal éljem az életem.
2014. máj. 16. 16:21
1 2
 11/12 MrPifta ***** válasza:

régen nem volt egy balkezes sem. Ma már sokan azon. Mert divat lett? Nem, csak régen átszoktatták őket a jobb kezük használatára. Mert a bal kézt használni csúnya. Egyesek szerint. Mára rájöttek az emberek, hogy jobb, ha azzal a kezével ír az ember, amelyikkel akar. Nincs több balkezes ma sem, de ma már nem ciki balkezesnek lenni.

Melegekkel is ez van: Régen titkolni kellett, ma már nem. Semmivel sincs több meleg mint 100, 500 éve, de ma már nem kell elbújdosni.

2014. máj. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szexualitás nem divat kérdése,de a heterók nagy divatot csináltak belőle.

Mindenhol reklámozzák a "párkapcsolatukat"


Heteró vagy?Menő vagy.És van aki büszke is rá:D

Azt hiszi ez az ő érdeme:D

Jó sok buta ember van,te jó ég.

2014. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!