Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
3-4 éve a legjobb barátom. Tényleg mindenben számíthattunk egymásra. Minden nap együtt voltunk, mindent megbeszéltünk stb. Volt köztünk többször petting/kevertünk is néha, de ez soha semmit nem jelentett egyikünk számára sem, tehát a kapcsolatunkra ez egyáltalán nem volt rossz hatással. A barátságunk egyik napról a másikra véget ért. Nem tudom mi lehetett az oka, semmi előzménye nem volt. Egyszer csak megszakította velem a kapcsolatot. Megkérdeztem miért van ez? Normális okot nem mondott soha. Szerintem ő sem tudja valójában. Most már alig köszönünk egymásnak. Több, mint fél éve volt ez és nem tudom kiverni a fejemből. Mindennap gondolok rá. Azt hittem idővel elfelejtem, de nem megy. Néha féltékeny is vagyok, ha más lányokkal látom..Lehet, hogy szerelmes vagyok belé? Néha szeretnék újra jóban lenni vele, de tudom, hogy ez már soha nem lesz olyan, mint régen és nem tudnék úgy megbízni benne azok után, hogy egyik napról a másikra csak úgy eldobta a barátságunkat. Pedig tudom, hogy számára is fontos volt ez és nem értem miért csinálta, nem vall rá. Szerintetek mit tegyek?
2014. máj. 18. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L
2014. máj. 18. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj, belenézek a lelkedbe.
2014. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele.
2014. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondhatnék neki.. Ő boldogan éli az életét már el is felejtett. Nem hiszem, hogy számítok neki bármit is.
2014. máj. 18. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerelmes vagy, lehet csak hiányzik. Azért nem lenne rossz egy utolsó beszélgetés. Vagy levél.

Írj neki, hogy még mindig nem tudod, hogy miért szakadt meg a barátságotok, ami neked fontos volt. Szeretnéd, ha ezt elárulná, mert még mindig nem tudtál túllépni ezen.

Mindenképpen túl kell lépned ezen és keresni egy újabb barátot. Van olyan, hogy eltávolodnak az emberek egymástól, más irányba kezd haladni az életük.

2014. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!