Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba? Mit tegyek? Szeretném, ha együtt lennénk L/14

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk már 8 éve. nagyon-naygon jó barátok vagyunk. Meghallgat, ha problémám van, segítünk egymásnak. Ő nem tudom, hogy mit gondol rólam, de én szerelmes vagyok belé. Nem merem neki elmondani, mert félek, hogy elrontom a barátságunkat. De már csak 7 és fél hónapig látom, mert ugye év vége lesz és mindenki másik suliba megy. Barátnőmmel, már tervezgettünk ilyet hogy moziba megyek velük, de még ő sem tudja, hogy igazából mit csináljak. Nem tudom, hogy hogyan közöljem vele. Légyszi segítsetek.

2013. okt. 19. 11:34
 1/1 anonim válasza:
52%
Hát esetleg hívd meg hozzátok ha megvan a telószáma jöjjön el és mond hogy mondanom kell valamit...én szerelmes vagyok beléd és meglátjuk mit szól.De szerintem beleegyezik én is így jöttem össze a legjobb barátommal Renével 16/L
2013. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!