Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon fura dolgot vettem...

Nagyon fura dolgot vettem észre, de csak mostanság! Lehetséges, hogy a lányok és a fiúk másképp látják, hogy ki a szép és ki a ronda?

Figyelt kérdés
Úgy értem sokáig nem mertem fényképezni sem magam igazán, mindig kerültem a kamerákat is, mert sok-sok éve már a lányok úgy kezelnek, mint valami ronda kis senkit, akinek joga sincs barátnőre. Én rólam mostanság csináltak képeket úgy, hogy nagyon jól éreztem magam és most először sok-sok év után nem érdekel már az sem, hogy épp fotóznak, már belefáradtam, hogy mindenki szerint ronda vagyok és nem vonzódik hozzám egy lány sem tudomásom szerint, sőt, a lányok miatt lettem magammal is elégedetlen meg befelé forduló, hiszen ők kezdtek el csúfolni jó ideje már és mindig úgy utasítottak el közülük sokan is, hogy ronda vagyok, ezt mondták és már tiltottak is le fb-n vagy épp ha odamentem hozzájuk, akkor ott kinevettek helyben stb. Persze volt egy-két udvarias, értelmes is, ők inkább csak azt mondták van pasijuk (volt, akinek tényleg volt is), egy-kettővel még el is dumálgattam, ők jó fejek voltak, nem csúfoltak ki, de éreztem, hogy ők sem tudnának barátnként többnek nézni. A lényeg, hogy mindig is többségben voltak, akik csúfoltak, rondáztak, sokszor úgy, hogy nem is ismertek meg, vagyis nem is akartak megismerni. Mintha minden csak a külsőn múlna. Nos, ezek miatt nem is nagyon sikerült lányokhoz közel kerülni, ha akartam sem jött össze igazából semmilyen kapcsolat sem lányokkal. Erre az új képek láttán valahogy már nem is láttam magam rondának, nem azt mondom, hogy hű, de helyes Brad Pitt Justin Bieber klón lennék, de szerintem tök átlagos kinézetem van, nem értem minek rondáznak le folyton. Láttam én már lányban tényleg taszítót, mégis volt párja, akkor nekem is lehetne ezek alapján! Most már így látom, de tudom, hogy felesleges erőlködnöm, a lányok mindig rondának látnak. Lehetséges, hogy azért, mert ők másképp látják az emberi külsőt, ők nekik más a szép, mint nekünk fiúknak, mondjuk ők szigorúbban osztályoznak, lehetséges ez?

2014. máj. 18. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az lehetséges, hogy te szimplán hülye vagy. Meg egy rinyagép. Semmi különösebb.


Hogy lehet ennyit ömlengeni? :D

2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hmm sose értettem az ilyen tiszteletlen embereket akik többnek érzik magukat,de általában mindig az mondja a másikra hogy ronda aki pont nem nézett tükőrbe.
2014. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem olvasom ezt végig, de elmondom, hogy a szépség relatív, nem csak nemek közt más, hogy ki a szép, de két lánynak sem egyforma sok esetben az ízlése, ahogyan két fiúnak sem.

jó lenne már ezt megtanulnotok.

2014. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni, mint a 3-as. Nem, hogy nemenként, de emberenként is változhat, hogy ki a szép és ki a ronda..
2014. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, engem minden lány rondának tart tudomásom szerint.
2014. máj. 18. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért olvastam én ezt végig? O.O
2014. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
kérdező: akkor te ismersz minden lányt? tényleg mindet? mindegyik látott már? és ebben egészen biztos vagy? mert akkor most megmondom,hogy hazudsz, én pl nem is ismerlek, mondjuk az írásod alapján jól is van ez így.
2014. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értsd jól, eddig mindenki rondának nevezett vagy fintorgott, akinél bepróbálkoztam.
2014. máj. 18. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
mutass képet.
2014. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez hihetetlen nincs egy lány akinek bejössz biztos rossz társasaágban keresed
2014. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!