Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A BADOO az egy normális...

A BADOO az egy normális társkereső oldal vagy egy vicc az egész, vagy csak magamutogatás?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam az oldalra, és rengeteg gyönyörű lány van fent, akiknek bárhol lenne esélyük ráadásul mindenhol megfordulnak stb stb.

Szóval ez a nagyon sok csinos lány tényleg amiatt van fent h társat is találhatna ott vagy csak dísznek?


2014. máj. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes társkereső ratyi. Egeket súróló elvárások romhalmaza.
2014. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ott ismerkedtem meg a párommal:) Szerencse kérdése az egész! :)
2014. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár éve tudtom nélkül beregisztráltam oda, mert akkoriban a facebok csinált valami marhaságot, de amúgy minden sz***arért fizetni kell. Aztán nagy nehezen töröltem is magam ami nem volt egyszerű.

Ugyanannyit ér mint a többi.

2014. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem az oldalt, de ha mondjuk nem társat keres az ember, hanem csak alkalmi partnert?...
2014. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

A társkeresők tele vannak idiótákkal és b*z1kkal.

Egyszer felregisztráltam,de nem sok mindenre volt jó.Van aki leszögezi,hogy legyen kocsid,diplomád,házad,ellenben neki van egy érettségije és nincs semmije.

Szóval rengetegen ott várják a szőke herceget,vagy a hercegnőt és nincsenek tisztában az adottságaikkal.

Nem azt mondom,hogy a végzettség mérvadó,mert nem mindig az,de ha egy nő segg hülye,akkor nem tudom miért akar intelligens pasit magának,miközben úgyse lesz egy közös témájuk sem.

A badoo szerintem egy lehúzós szar pont,ami semmire se jó.

2014. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!