Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek ember? Mi a...

Hogyan legyek ember? Mi a módja annak hogy elfogadjon a társadalom, és legyen mellettem egy másik ember aki emberi érzelmeket mutat felém?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is, ne legyél csirke. Második lépés, ha nem vagy csirke és tudsz beszélni valószínűleg ember vagy. Keresd hasonló lények jelenlétét és másik ember lesz melletted. az emberek érzelmi lények, így ha összezárnak titeket egy kamrába érzelmeket fogsz kiváltani belőle. Max bokán rúg.
2014. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Nézd a Barátok Köztet.
2014. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ne nézd a Barátok Köztöt. Nem is barátok.
2014. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem vagy "ember"? Miért kérdezed ezt? Részletek nélkül nem tudok válaszolni.
2014. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármit is csinálsz, egyet ne felejts el:

Inkább a magányos magány, mint a társas magány...

2014. jún. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FoxtrotLidérc válasza:

A TÁRSADALMAT hagyd a bús csudába. Azért mondom, mert ha bajba kerülsz, a "nahhaaaagy" társadalomból mindenki fütyül majd a fejedre. Pont le lesz s****a, hogy mi van veled. Senki nem áll ki melletted. (Anno egy alkoholista barom megtámadott a buszon egy fiatal párt. Én fogtam le, és próbáltam nyugtatgatni a tagot, hogy senki nem bántotta, ne támadjon. Végül a sofőrrel ketten leszállítottuk - udvariasan de határozottan. Amíg helyzet volt, mindenki ült kukán (nálam jobb fizikai állapotban lévő életerős férfiak is). Persze utána mindenki ujjongott, meg dicsért bennünket... Ha EZ a társadalom, akkor a véleményük nem irányadó.


A másik, rengeteg a tiedéhez hasonló gondolkodású ember van. A kérdésedből nem derül ki, miről hogy vélekedsz - ezt csak TE tudhatod. Az érdeklődési körödön keresztül próbálj hasonló beállítottságú emberekkel beszélgetni, lehetőleg olyanokkal, akiktől tanulhatsz - úgy az életről, mint a pénzről, kapcsolatokról, etc.

2019. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!