Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kislányos fiút?! Pfujj! De ez...

Kislányos fiút?! Pfujj! De ez van!

Figyelt kérdés

Olyan leányzót, hölgy csodát keresek, akinek bejönnek a lányos, idétlenül csajos fiúk.... csak nem tudom hol keressem, hol van sanszom ismerkedni.

Szerintetek hol kelllene?



2014. máj. 19. 00:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ŐŐŐŐ... az elős kérdésre igen a válasz

A másodikra nem. :)

2014. máj. 19. 01:50
 12/18 anonim válasza:

hány éves vagy? mert ez még változhat ha fiatal vagy, na meg a hajviselet is sokat ad az ilyenekre


ha fiatal vagy később az arcod markánsabb is lehet

2014. máj. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak 24 vagyok... biztos igazad van:D
2014. máj. 19. 03:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg animés társaságban próbálkozz. Hidd el, ott sokkal elfogadóbbak az ilyen tulajdonságokra a lányok. Más ötletem nincs.
2014. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Öltözz női ruhába és növessz szakállat, és mindened meglesz. Ez 2014 siker receptje.


Kancsika Wurst voltam.

2014. máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Bocsánat hogy közbe szólok nem szép lenézni a ilyeneket hisz nem tudhatod mekkora lelki kincsük van... nekem van egy barátom én lehet hogy csak 16 vagyok de a barátom 18 ő is inkább lányosan viselkedik alakra is olyan közép hosszú haja van mert szereti babrálni mint egy lány és néha átjön lányos estre mert kedve van nekem nincs bajom vele nagyon kedves értelmes és okos semmi baj nincs vele csak olyan mint egy lány én el vagyok vele és még azt is megsúgóm hogy 3 éve van emelett barátnője igaz csak nagyon keveset tud belőle neki nem vallota be de azért el lehet lenni vele igaz mostanság kicsit nehezebb mert nem érg már arra kért hogy sétáljunk úgy ha megcsináltam őt jóra de már ő is eleget tanult lányosságból kezd többet tudni nálam smink és ruhák terén.. :3 és én azokat nézem le akik őket nézik le hisz bevalják neked a legjobb barátuknak ezt a szégyelni való dolgot te meg erre lenézed nem valami szép de én elfogadtam és teljes mértékben kisegítem amikor kér ha kell lányként még a buliba is elviszem...
2014. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

@16-os hozzászóló:

Teljesen igazad van. Ezért még nem kell lenézni a másikat, sőt inkább tisztelni kel őt, amiért volt mersze elmondani. Ha valaki mégis lenézné a másikat, akkor gondolkozzon el azon, hogy fordított esetben ő is elmondta volna a legjobb barátjának vagy sem?

18/f

2014. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

És mit ne mondjak ha nem lenne a barátnője én akarnék lenni neki :3 hisz ennyire jó fiút/lányt nem lehet találni a pasik nagy része flegma bunkó és lenéző, mellete meg szeret nagyoskodni bezzeg a ilyeneket tartom igazán kincsnek mert egy részük lány, és amiat a kis rész miatt sokkal megértőbbek elfogadhatóbbak és gondoskodóbbak.

Amit eddig tapasztaltam vele kapcsolatban :)

2014. aug. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!