Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a megvetendőbb, ha valaki...

Mi a megvetendőbb, ha valaki a pénzre hajt, vagy csak a külső érdekli ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindkettőt egyformán szánalmasnak találom.
2014. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pénz. Engem is a külső érdekel sajnos, de ez így van, mióta világ a világ. A külső az amit először látsz, szal elég lényeges.
2014. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Költőnő? ***** válasza:
Mkettő felszínes és kicsinyes, de a pénz.
2014. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem szimpatikus hozzáállás számomra.
2014. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de akár az egyik is elég ahhoz,hogy ha észreveszem, már az illető személye a homályba vesszen.
2014. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Az dobja ram az elso kovet, akinek dobni adott koveket kezebe az Ur!" /Lukacs Laszlo/


De szanalmasnak mkndketto szanalmas:D

2es, valakit a kulsejeert szeretni nem yzt jelenti, hogy meglatod es tetxzik es ezalaojan mesz oda, hanem azt, hogy azt szereted benne, hogy igy nez ki... es mar honapok ota jartok, de meg mindig csak a kulsejet szereted


mindket tulajdonsag erzelmi lamasagot jelent es nem vezet ertelmes parkapcslathoz... idopazarlas csak a sajat boldogsagunk karara

2014. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jah es ne a kevesbe megvetendobb legyen mar a cel...
2014. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lehet elfogadni mindenki véleményét.

Igen én azt szeretem ha a pasi nálam jóval magassabb minimum 185 centi, látszódnak az izmai, van kocsija és jól keres. Ettől én már gonosz, felszínes és kicsinyes r*banc leszek? Na ne legyünk már álszentek a legtöbb nőnek igenis ez kell a barátnőim is megmondhatják.

2014. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 Igen, az leszel.
2014. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Igen 8-as kicsinyes vagy. Ezek felszínes dolgok és a büdös életben nem fogja hosszú távon össztartani a kapcsolatot, mert vagy jön egy jobb Nálad vagy Te találsz egy jobb autóval rendelkezőt, vagy több pénze lesz vagy izomsabb lesz...


Egyébként meg semmelyikkel sincsen baj, amíg őszintén vállalja és nem beszél össze vissza.

2014. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!