Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól kinéző, normális lányok?

Jól kinéző, normális lányok?

Figyelt kérdés

Lányokkal ismerkednék, olyan szép idő lett hirtelen, hogy megjött a kedvem egy randihoz :))

Én 23 éves budapesti, egyetemista srác vagyok :)


2014. máj. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi? Akkor most hanyatt kellene dobni magam?
2014. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
irj
2014. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jajdegyenge :/
2014. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló, szerintem azért ez még korai lenne, nem szeretem a könnyűvérű lányokat.. :D
2014. máj. 20. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer!!! Arra szorulsz hogy neten állarcmögött ismetkedj? Biztos ronda is vagy. Minek akkor szép nő neked?
2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ismerkedj
2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös, nem értem miért lenne lúzerség az, hogy felteszek ide egy kérdést és hátha megismerek általa egy lányt, szerintem ez inkább kalandos és egyfajta módszere az ismerkedésnek.

De te biztos nagy karaj vagy és nagyjából annyira hasznos, mint a válaszaid, 55%ban, van, h igen, van, h nem, úgy érzem, ebben az esetben a nem nyert, nem baj, legközelebb ;)

2014. máj. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!