Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg fontosabb a nőknek a...

Tényleg fontosabb a nőknek a határozottság, helyes külső, mint az intelligencia, kedvesség?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem mindegyik fontos. :)


28N

2014. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kérdező, egyedül a helyes külső kell nekik! Na meg persze a pénz...
2014. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Sok,sok,sok pénz és abból már mindent meg tudnak venni,amire szükségük van.
2014. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Fontos a nőknek a csicsás autó is, no meg legyél minimum cégvezető, legyen házad, tudj nyaralni külföldön is, jódumás légy stb...
2014. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Andrea Henrietta ***** válasza:
75%

Ez nem igaz. Minden tulajdonság EGYTFORMÁN fontos. Hiába vagy szívdöglesztő, hogyha közben paraszt vagy, és fordítva. Komoly kapcsolatban nem működik a csak külső vagy csak belső tulajdonságok alapján való választás.

De persze teljesen más a helyzet, ha csak kalandot vagy egy dugópajtit keresel...

2014. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvesség, intelligencia fontos, a határozottságot is szeretem, a helyes külső meg nagyon relatív. Nekem tetsszen, az a lényeg. A barátaim nem tökéletes modell fiúk voltak, de én nagyon helyesnek láttam őket, a barátnőimnek meg nem tetszettek. Szóval lehet, hogy nem voltak olyan helyesek, de én annak láttam őket, mert szerettem őket :)
2014. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Igen, jó pasikkal dugnak az átlagosak mellett meg jó kövérre híznak és nyafognak állandóan ez a nő.
2014. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába vagy szívdöglesztő, hogyha közben paraszt vagy" nem egy világban élünk, ugye? :D


A kérdezőnek pedig annyit mondanék, hogy jelenleg az intelligencia az emberiség 90%-ának egyáltalán nem fontos, függetlenül attól, hogy épp nő vagy férfi az illető.

26/F

2014. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Hiába vagy szívdöglesztő, hogyha közben paraszt vagy, és fordítva"


ÉS FORDÍTVA?


Tehát: Hiába vagy paraszt, hogyha közben szívdöglesztő vagy...


Vagy hiába nem vagy paraszt, ha egyszer szívdöglesztő sem?

2014. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!