Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külső fontosabb, mint az...

A külső fontosabb, mint az intelligencia?

Figyelt kérdés

Ezen most gondolkodtam el úgy komolyabban. Megismertem interneten egy srácot, jókat beszélgettünk, de mikor kérte, hogy linkeljem a facebookomat, megfutamodott. Azt mondta, hogy túl szép vagyok, ezért nem mert bejelölni, mert nincs elég önbizalma.

Ezért érdekelne, hogy szerintetek egyáltalán lehetséges-e, hogy egyszer találjak valakit, aki nem a külsőmtől, hanem az intelligenciámtól "ájul el".



2014. máj. 20. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Jajjmár :D
2014. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Miért piszkálod az alvó oroszlánt? nem félsz, hogy harapni fog?:D
2014. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
biztos hogy túl szépnek talált?
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ő nem volt valami jóképű, és ezért okkal feltételezte, hogy a beszélgetésnek rövid úton vége szakadt volna, így inkább ő távozott - méltósággal.
2014. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jesszus, nem is tudom miért számítottam itt egy normális kommentre. :D

Azért ha valakinek van egy épkézláb gondolata, írja le, ha gondolja.

2014. máj. 20. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

hát lenyűgözni akkor tudnád az eszeddel ha lenne belőle elég :D ha nem megy nem kell erőltetni szerintem.ÉS ezzel nem bántani akarok senkit.csak érted? ha nem tudtál eddig se, ez az nem véletlen :D és bele kell törődni.


bár gondolom minimum megan fox vagy ilyen bemutatkozás után :).....:D neked úgyse kell az.

2014. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy leszóltad a válaszomat érdemi reakció nélkül. Ez valóban a kimagasló intellektus jele.
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem neked szántam, hanem az első kettő hihetetlenül értelmes válaszolónak. Nem kell túlérzékenykedni.
2014. máj. 20. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha lenyűgözöl engem az intelligenciáddal, megígérem nem futamodom meg a modell külsődtől!
2014. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzékenykedek túl semmit. Ingyenes szolgálatot nyújtok azáltal, hogy megosztom gondolataimat és tudásomat ezen a fórumon. Az alapvető tisztelet így szerintem kijár nekem, továbbá minden más, hasznos választ adónak.

Ebben az esetben viszont nincs gond.

2014. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!