Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg fontosabb a nőknek a...

Tényleg fontosabb a nőknek a határozottság, helyes külső, mint az intelligencia, kedvesség?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akik ilyeneket írnak szimplán csak a "hiába vagy." kategóriásak.
2014. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az intelligencia (számomra) a legfontosabb. A kedvesség... hát ezt sok pasi furán értelmezi. Az pl. nem kedvesség, ha valaki hízeleg, hogy a közelembe férkőzzön, de ha valami nem úgy megy, ahogy ő szeretni, akkor fröcsögni kezd. Én pl. figyelem azt is, hogy egy pasi hogy nyilatkozik más nőkről (pl. exről, vagy általában a nőkről). Olyannal, aki mindig másokat hibáztat a saját kudarcai miatt, azzal nem érdemes szóba állni. Szóval a kedvesség helyett inkább az empátiát, az együttérzés, az együttműködés képességét értem. Ha csak hízelgés, azt leveszem és odébb állok hamar. Határozottság... hát ez jó kérdés. Azt nem szeretem, ha egy pasi a végletekig tutyimutyi, de azért nem kell akcióhősnek lenni sem. Nagyon alap dolgokban nyilvánul meg a határozottság, leginkább abban, hogy képes úgy finoman irányítani, hogy közben figyelembe veszi az én igényeimet. Ez pedig empátia kérdése. A külsőt hagytam a végére, mert nálam az a legkevésbé fontos. Ez teljesen egyénfüggő, ízlés kérdése szerintem. Nem állítom, hogy nem fontos, de úgy fontos, hogy nekem tetsszen. És nekem tényleg nagyon sokféle pasi tud tetszeni (ha megfog a személyiségével), olyanok is, akiket esetleg mások egyáltalán nem tartanak vonzónak. Tehát egy intelligens, empatikus pasi nagyon meg tud fogni, ha még az én fura ízlésemnek is megfelel. :)
2014. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért lenne neked fura ízlésed? :D
2014. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írták, az intelligencia, a határozottság, és a kedvesség mind fontos. A helyes külső is....mármint az, hogy épp neked tetsszen. Hogy ez mindenkinek szívdöglesztő pasit jelent vagy sem, az más kérdés. Az exem nekem nagyon tetszett, de a többség nem értette, hogy miért vagyok vele..
2014. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!