Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szólnátok ha egy...

Lányok mit szólnátok ha egy pasi csak úgy az utcán vagy bárhol elhívna benneteket kávézni vagy meginni valamit?

Figyelt kérdés
odamenni mert nyilván nagyon tetszel neki,és meghívna valamire.. elküldenétek akkor is ha tetszik?

2014. máj. 21. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi külsőre én nagyon örülnék komolyan és elfogadnám a meghívást!

26n

2014. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noydra ***** válasza:
Szerintem elég kis sansz van rá, hogy valaki belemegy, csak úgy.
2014. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nemet mondanék..
2014. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan típusnak tűnsz, aki minden nőt leszólít, és értelmesnek látszol, akkor elfogadnám.
2014. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa:D
2014. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én alapjáraton bizalmatlan vagyok az emberekkel, szóval akármilyen görögisten is lenne az illető, visszautasítanám
2014. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha tetszel és szimpatikus vagy és van is rá időm akkor tuti elfogadnám:)
2014. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek is sok értelme van megint...

Mégis mi történik, ha megszólítok egy lányt, elhívom kávéra és ő azt mondja, nem. Hát semmi, majd egy másik egyszer azt fogja mondani, hogy szívesen. Minél több nemet kapsz az életben, annál jobban megismered az igenhez vezető utat.

2014. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha egyedülálló lennék és tetszene elsö látásra akkor elmennék vagy megadnám a számomat hoogy hivjon fel és akkor megbeszéljük mikor.
2014. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha van időm és tetszik elmennék vele. Ha nem tetszik mondanám, hogy most nem és ha erősködne, hogy akkor valamikor máskor akkor megadnám a számom és lehet később összefutnék vele hát ha mégis megtetszik. Nagyon undorítónak kell lennie, hogy végérvényesen nemet mondjak egy ilyen kedvességre.

19L

2014. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!