Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? (kerdes tul rovid)

Tetszem neki? (kerdes tul rovid)

Figyelt kérdés

Ma a fiú aki tetszik es tudja is (nem én mondtsm el neki)

Mivel ma nálunk ilyen sportnap volt elég sokszor láttam őt.

Ő a farönkön ült en a falnál álltam kb 10m volt köztünk es odanéztem vagy 10x abból vagy 7x engem nézett.Másik eset: Helycsere volt ők következtek jöttek volna be a tornaterembe mi nekünk meg ki kellett menni az ajtónál állt es egy irányba nézett sehova máshova es en ránéztem aztán már nem láttam de utána megfordult es utánam nézett.Tegnap ugyan ez volt csak akkor végig a szemembe ameddig lehetett aztán meg megint utánam fordult.Másik eset: Kint volt csak csap es megmostam a kezem oké mennék be erre látom hogy áll es néz es sztm ja jól láttam enyhén vagy csak egy kicsit mosolygott en meg majdnem elrohogtem magam de mosolyogtam es végig neztem. De ennek ellenére tegnap az egyik haverjával jóban vagyok es azt mondja hogy az a csaj jo?(rám mutatott) Erre a fiú haggyál mar amúgysem kell csaj meg szar. Tegnap utána néztem es azt írták hogy az ember nem mindi azt mondja amit gondol vagy érez! Tehát szerintem legbelül maga sem tudja hogy mit akar.


2014. máj. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki de akkor egy pp.
2014. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a pp az mit jelent?:D
2014. máj. 21. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
puhapocs
2014. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
JahXD ingen ezt tudom mert eleg félénk nem nagyon beszédes és visszahúzódó meg huncit de csak más okból ezt ti nem tudjátok.
2014. máj. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!