Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a lány vajon többet érez...

Ez a lány vajon többet érez irántam, mint barátság?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell, hogy nekem nagyon szimpatikus a leányzó amúgy.

Szóval mindig kezdeményezi a találkozókat, meg is kérdezi ráérek -e ekkor meg akkor, néha úgy veszem észre, hogy bókol. Ha találkozunk, akkor gyakran ad nekem valami kis falánkságot (mondjuk egy tábla csokit, amit közösen meg tudunk enni, vagy ilyen-olyan csokit), és mindig olyan édesen néz rám, mintha valami lenne a tekintetében. Olyan máshogy néz rám, nem úgy, mint másra. Sokszor akar segíteni és meg is teszi, ha tudja. Néha kicsit zavarja őt, ha más lánnyal is találkozom, de csak baráti szinten, nem úgy hogy randizva. Többet érezhet?



2014. máj. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretnéd ha többet érezne?
2014. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon szimpatikus, de korábban volt egy nagy csalódásom és félek. Ismerem már jól, tudom, hogy nem csalna meg, teljesen 10/10 minden téren, csak félek egy kapcsolattól.

De azt hiszem igen, megpróbálnám vele, ha úgy lenne és biztos lennék abban, hogy belém esett és nem csinálnék magamból hülyét.

2014. máj. 21. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
hm...akkor szerintem próbáld meg, mert nagy a valószínűsége hogy többet érez, már ha tényleg zavarja hogy más lányokkal találkozol. csak csókold meg és eldől minden:) ha meg attól félsz hogy besülsz és nem tetszett neki mond h ne haragudjon nem fog megint előfordulni
2014. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan többet érez, csak nem tudja, hogy Te hogyan viszonyulnál hozzá, hogy több legyen mint barátság. Ezért nem meri szerintem határozottan kifejezni, hogy miért zavarja, ha más lányokkal találkozol. Ha tényleg csak a barátjaként tekintene rád, nem zavarná, sőt, megbeszélné veled és támogatna. :)
2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos,hogy többet érez!!! hogy alakult?:)
2014. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!