Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van meg itt rajtam kivul...

Van meg itt rajtam kivul olyan srac, aki azt mondta egy lanynak akit szeret, hogy nem akar tole semmit?

Figyelt kérdés

Szoval nem merte beismerni az erzeseit.


19f



2014. ápr. 29. 08:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia. gyakran előfirdul, hogy valaki nem meri beismerni az érzéseit. de nem a legjobb ,, taktika", azt mondani annak a lánynak akit szeretsz, hogy nem akarsz tölle semmit :/. Nem tudom mi volt az oka hogy nem mondod el neki... de ha szereted megkéne próbálnod beszélgetni vele erről. 23/L
2014. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én pont ismerek egy ilyen srácot, aki ezt tette (pedig felnőtt ember). Az ok gondolom nagyon egyszerű: gyávaság. Mondjuk azért, mert nem érzi "elég jónak" magát a srác, vagy ilyesmi miatt... Szerintem nem csak gyávaság, hanem gerinctelenség is az ilyen letagadás, ha a lánynak ezzel bánatot okozol.
2014. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

de ezt miért csináltad, kérdező? mi volt/van a fejedben?

valaki csinált velem hasonlót, és a mai napig nem tudtam megérteni.

2014. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon szeretném tudni, hogy miért csináltad!
2014. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert nem mertem neki beismerni.
2014. máj. 1. 22:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értjük, de miért nem??
2014. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. eros erzeseim vannak iranta nem konnyu beismerni, plane hogy igy sebezheto leszek.
2014. máj. 2. 09:46
 8/12 anonim válasza:
De ha nem ismered be akkor esélyed se lessz :/. Puhatolózz kicsit hogy ő hogy érez... az igaz hogy sebezhető leszek, de ha nem mondod el akkor is szenvedsz és még az esélyt is elszalasztod. Legyél bátor és sok sikert! :)
2014. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
* leszel
2014. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én úgy vettem ki, hogy a lány is érdeklődött, nem?
2014. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!