Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mitévő legyek?! (Bővebben...

Most mitévő legyek?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Már másfél éve ismerem, de eddig csak barátok voltunk. Most, hogy többet akarok tőle, sokkal több időt töltök vele. Ráadásul egyértelmű jeleket (megölelem, többet bókolok) adok. A probléma csak az, hogy nem veszi a lapot. Ő nem ilyen. Van egy olyan érzésem, hogy neki nagyon nem esik le, hogy én már nem csak barátkozni akarok. Ennél tovább nem akarok menni, mert amúgy elég félénk, és még nem volt kapcsolata. Ebből gondolom, hogyha csak úgy bevallanám, akkor nem biztos, hogy úgy sülne el a dolog... Meg az olyan snassz. Inkább azt akarom, hogy észrevegye, hogy próbál valaki udvarolni neki. Épp ezért gondoltam, hogy írok egy szerelmes levelet névtelenül. Meg kapna valami kis apróságot. És talán pár levél után leesne neki. Vélemény? Vagy valaki mást tanácsol? 17/F

2014. máj. 22. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha más nincs jó ötlet a levél, de az nem valami módi mostanság, te tudod milyen, hogy értékeli-e. próbáld jobban ölelgetni, elhívni ilyen olyan helyekre, támadd le puszikkal(csókkal) de csak óvatosan :D
2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tulajdonképpen szerintem hívd el sok helyre. Legyetek sokat együtt és egy meghitt pillanatban csókold meg. Ne félj! Fiú-lány barátság nagyon kevés van. Vszínűleg ő is többet érez.
2014. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem túl átlátszó lenne, ha "csak úgy" elhívnám valahova sétálni. És nem úgy akarom megcsókolni, hogy szó szerint letámadom, úgy hogy ő semmit nem tud, vagy nem érez.
2014. máj. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!