Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bűvésztrükkökkel el lehet...

Bűvésztrükkökkel el lehet "varázsolni" a lányokat?

Figyelt kérdés

Mármint ha ügyesen bűvészkedek, akkor az "plusz pontokat" érhet a lányoknál?


Ezenkívül kedves, figyelmes, humoros, és jó beszélőképességű (jó az előadásmódom) vagyok :D



2014. máj. 23. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Exem is bűvészkedik, mondjuk ő nem ma kezdte, űzi már egy ideje. Nem az a szép fiú, sosem volt, de nem ez a lényeg. A minap pakolásztunk együtt és egy halom kártyát találtam nála női nevekkel és telszámokkal. Szóval ha neki bejött, akkor neked is sikerülhet. De tényleg jól kell előadnod a trükköt.
2014. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem simán ér plusz pontot. Már csak azért is érdekelni fogod a lányt, mert olyan trükköket csinálsz, amit nem tudja hogy csináltad, és kíváncsi lesz. A megoldásra meg rád is. :)
2014. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki a késdobálást, ha fal/ajtó mellet áll dobáld körbe a feje mellet, úgy eltűnik garantáltan mint ha elvarázsoltak / teleportáltak volna :P
2014. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nope
2014. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nyerő, de mindenképp figyelemfelkeltő. és ha már ott vannak, akkor a beszélgetést is el tudod kezdeni.
2014. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Attol fugg mi a trukk. Pl penzt nem huznek ki a fulebol :p. De egy Invisible deckkel siman odamegyek es nem erti senki. Fiu vagyok, igy nem tudom pontosan mi megy ilyenkor egy lany fejeben, de az en velemenyem az hogy ha nem is szeret belem akkor is egy elmeny marad neki az az 5 perc es emlekezni fog.
2014. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!