Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha azt mondjak szep vagyok,...

Ha azt mondjak szep vagyok, es csinos, miert nem kezdemenyeznek nallam a fiuk?

Figyelt kérdés
Azt mondjak az emberek, hogy szep lany vagyok, es siman talalhatnek magamnak pasit, megsem megy. A legrosszabb amit kulsore kaptam a 10/7 volt, bar nem pontoztatom magam, csak ezt mondtak. En sem latom magam csunya lanynak, megsem kezdemenyeznek nallam a fiuk, neznek sokan, sokszor, de nem kezdemenyeznek. Zavarba vannak elottem hebegnek-habognak, de ha nem akarnak tolem semmit, miert? Igazabol csunya vagyok, ezert nem kezdemenyeznek? De akkor miert vannak zavarba? Nalam csunyabb, es koverebb lanyok talalnak pasit, megha telnesen butak is, az a baj h rolam nem ket perc lebeszelni a bugyit? Valaki segitsen mar kerem.
2014. máj. 23. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
na mutasd magad, aztán megmondom
2014. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni és fogalmazni.

2. Esélyes, hogy Túl szép vagy.

3. A többiek megmondják...

2014. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azokat a dagadtabb, rusnyább, hülye csajokat, könnyebb felszedni, azért van pasijuk. Ha meg zavarba vannak, akkor meg persze hogy nem fognak kezdeményezni mert nem mernek, vagy nem is gondolják hogy lenne esélyük. És most megmondom neked, hogy miközbe ezt írom, tuti valaki kért képet, hogy majd ő pontoz téged, ha nem, majd fognak mindjárt.
2014. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Elèrhetetlennek tartanak a "túlzott" szèpséged miatt.
2014. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet és mondok őszinte véleményt! :)
2014. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Senkinek sem fogok kepet kuldeni, kepen nem olyan az ember mint elobe, es en most arrol beszelek, h elobe milyenek a fiuk.

Volt olyan, h olyan fiu csinalta aki jol nezett ki, sok lanynak tetszik, tudja o is, o tetszett nekem, o is zavarba volt elottem alandoan, aztan meguntam es probaltam en kezdemenyezni, nem kellettem, azota meg csak sunyiba mer nezni, az miert van? Akkor ezek szerint megse vagyok szep.

2014. máj. 23. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert a mai srácokban annyi bátorság sincs, hogy kinyírjanak egy pókot, viszont elvárják, hogy a lány kezdeményezzen.
2014. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál, mégis melyik fiú mondja egy lánynak, hogy csúnya? nem sokszor hallottam ilyet, még a legrondábbaknak is max azt mondják h aranyos
2014. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Én nagyon sok lánynak mondtam hogy csúnya. Ha egyszer az, miért mondjam hogy aranyas? Semmi aranyos nincs a ragyás, zsíros hajba, vagy a kiálló fogakba, lófejben.
2014. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha valakire azt mondjak aranyos, az csunyat jelent? Nalam az aranyos a cuki, kisfius/lanyos, a csunya meg csunya
2014. máj. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!