Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? [fontos] 15/l

Mit csináljak? [fontos] 15/l

Figyelt kérdés
Van egy 30 éves pasi,akivel körülbelül 1 éve ismerkedtem meg, jófej,kedves,de én sose akartam többet barátságnál, viszont mostmár nagyon úgy tűnik ő mást akar, egyfolytában a szexre célozgat és már eléggé zavar,hogy nincs más téma, úgy érzem mintha csak arra kellenék.. Mit tegyek?

2014. máj. 23. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Tudod, mint ti az érzelmekre, mi, fiúk a testre bukunk... Az a pasi is. És ha egyetlen egyszer kimeri ejteni a száján a szexet, mikor veled beszél, 1000% biztos lehetsz benne, hogy meg szeretne kapni téged az ágyban! Nem tudom ott hagyna-e azután, de tény, hogy sok férfinak ciki az ismerősei előtt, hogy ilyen fiatal lányba szerelmes. Képzeld el: Mi lenne, ha terhes lennél emiatt? Csak olyannal szabad lefeküdni, akivel nem lenne baj a gyerek!!

Mit tegyél? Nehéz megbeszélni ezt vele, mert lehet, le fogja tagadni, ha konkrétan rákérdezel. Mondd el a szüleidnek ezt. Vagy állíts "csapdát", hogy a szüleid vagy mások (de mindenképpen felnőttek legyenek) akik jönnek egy időpontban, és ha épp lepróbál fektetni, akkor közbe tudnak lépni. Ha akkor nem is akar lefektetni, akkor is biztos lehetsz benne, hogy férfiból van; de kevés tisztelettel.

2014. máj. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lKgckjsKDBM

Ez sokat elmond szerintem

#1

2014. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!