Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csajozni? a...

Hogyan kell csajozni? a kérdés adott, hogyan kell egy nővel beszélgetni, hogy vágyat keltsünk benne, hol érdemes csajozni, milyen szöveg kell hozzá (sablon szöveget is írhattok) és minden tanács érdekelne ami előre vihet.

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 22:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jó de mivel szólítsak meg egy lányt egyáltalán és miről érdemes beszélgetni?
2014. máj. 24. 21:07
 12/15 anonim válasza:
Köszönj neki ha már ismered akkor csak kérdezd meg mi van vele legyél figyelmes és tegyél egy-két bókot mert azt csípik de ne túl nyomulósan. Ha nincs téma akkor sztorizgass egy kicsit mik tőrténtek veled kérdezd meg ,h mi vele ilyesmik. Ami a legfontosabb az a bók ne sokat ne keveset ha jól bókolsz akkor azt lehet ,h szóvá teszi akkor köszönd meg és mond,h ő is (újabb bók :) ) Aztán kérdezd meg miket szeret és ,h van-e kedve találkozni, randizni veld. Lényegében ennyi. (én így csinálom)
2014. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Az előttem szóló jól csinálja hallgass rá hidd el csaj vok és ez általában bejön
2014. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
rengeteget beszélgettünk facebookon nem vagyok közömbös neki se hétvégén találka lesz,ott esetleg tippek miről beszéljünk, ilyen hobbikat megbeszéltünk stb.
2014. jún. 23. 15:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, a bók. Akinek zsigerből jön fogalmam sincs hogy a pitsába tudja, de attól elolvadnak.
2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!