Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online ismerkedésről, és az abból következő esetleges kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Neten nem lehet ismerkedni. Nem, nem és nem. Kizárt. Ennyi a tapasztalatom legalább 4 év ismerkedni próbálás után. Mindig ugyanaz a műsor, magányos meg minden, de egy választ nem írna. Elegem van már az ilyen lányoktól. F
2014. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Továbbá, nem is tudom már melyik az idegesítőbb: visszaír de 200+ km-re lakik, vagy közel lakik de válaszra sem méltat. Vagy van a harmadik fajta, aki néhány válasz után szó nélkül eltűnik.
2014. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
online ismerkedés? olyan nem létezik...
2014. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én és a párom az iwiwen jöttünk össze, a párkeresőn :). Szerelem volt első látásra. Mindketten dolgoztunk már, párunk viszont nem volt. Sokáig tanultunk (főiskola, egyetem), nem volt rá idő.

De nekünk abszolút bejött, azóta már együtt lakunk saját lakásban :), amit tavaly vettünk.

31n 33f

2014. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem szerencse kérdése. Ennyi az egész. Akinek bejön, az pozitívan áll hozzá, akinek meg nem, az szidja. Lásd példa.
2014. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, de az itteni lányok többsége akkor paraszt, hogy néhány levél után b%szik válaszolni. Tisztelet a kivételnek.
2014. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a gyakorikérdések-es ismerkedésre gondoltam, hanem általánosságban. mondjuk facebook, chat oldalak, ilyesmi.
2014. máj. 24. 15:09
 8/8 anonim válasza:
Én itt ismerkedtem meg a mostani Barátommal:) Fél éve vagyunk együtt.
2014. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!